Freelancer profile

Deals

Successful: 0
Disputed: 0
Failed: 0

About me

KOMPLEKSOWA OFERTA AGENCJI REKLAMY I MARKETINGU

W związku z dynamicznym rozwojem firmy, poszerzamy działalność o produkcję teledysków. W chwili obecnej z racji budowania portfolio wykonamy usługę dla zespołu muzycznego lub pojedynczego artysty za symboliczną kwotę. Prosimy o kontakt zainteresowane osoby celem ustalenia szczegółów.

DOŚWIADCZENIE, PASJA, ENERGIA Agencja Reklamy i Marketingu PROJEKTOR MULTIMEDIA oferuje usługi w zakresie ogólnie pojętej kreacji graficznej na potrzeby reklamy. Projektujemy pełną skalę form reklamowych – od najdrobniejszych ulotek i gadżetów, poprzez reklamę prasową, plakaty, aż po największe billboardy. Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie, traktując go jako ciekawe wyzwanie, którego realizacja prowadzi do naszego najważniejszego celu – uśmiechu na twarzy zadowolonego Klienta. Naszym Klientom proponujemy również kompleksową obsługę w tworzeniu systemu identyfikacji wizualnej. Świadczymy usługi zarówno w tworzeniu spójnego wizerunku firmy od zera, jak również w opracowaniu systemów identyfikacji na podstawie istniejących logotypów. Na życzenie Klienta system identyfikacji opracowywany jest w formie spójnej księgi znaku (Corporate Identity), obejmującego zasady jego wykorzystania. Naszym atutem jest doświadczenie wyniesione ze współpracy z wybitnymi polskimi grafikami. Posiadamy także wieloletnie doświadczenie w zakresie projektowania grafiki reklamowej oraz systemów informacji wizualnej na potrzeby targów, wystaw, kongresów i konferencji. Zapewniamy kompleksową obsługę w całym zakresie, począwszy od oprawy graficznej pojedynczych stoisk, na ogólnotargowej reklamie wewnętrznej i zewnętrznej skończywszy.

KOMPLEKSOWOŚĆ I PROFESJONALIZM Produkcja filmowa to oddzielny, niezależny obszar działalności firmy. Realizacje filmowe, które proponujemy to profesjonalnie opracowane filmy korporacyjne i sugestywne filmy wizerunkowe, Oferta filmowa obejmuje również oryginalne spoty reklamowe. Potrafimy poruszać serca i przemawiać do zmysłów – dźwiękiem, obrazem i słowem. Oferujemy kompleksowe tworzenie filmów eksplanacyjnych od opracowania pomysłu przez tworzenie scenariusza do rysowania, nagrania lektorskiego i montażu wideo.

ELASTYCZNOŚĆ W KONTAKTACH Z KLIENTAMI Animacja 3D oraz aplikacje mobilne to kolejny, niezależny obszar działalności Agencji. Naszą specjalność to animacja reklamowa, profesjonalne animacje 3D, prezentacje i grafika 3d oraz gry mobilne. Dodatkowo zajmujemy się projektowaniem i wdrażaniem oraz pozycjonowaniem stron internetowych oraz promocją w kanałach digital i social media tj. Facebook, Instagram, Twitter i ouTube.

Skills

3d Android Animation Architecture Article Buzzmarketing C++ Cms Copywriting Css Facebook Fanpage Graphics Html Html5 IOS Layout design Layout design Logo Modeling 3D Online shop Packaging design Photography Portal Pre-sell text Promotional video Search optimization Slicing psd Social media Templates Text editing Unity3D Vector graphics Video Video editing Video editing Web application Web design Web development Web site Windows phone