Pierworys

Pierworys

Joined on: 2019-07-15
Białystok, Poland
Verified
SKILLS: 3darchitectureautoCADmodeling 3Dvisualizing 3D

USŁUGI KREŚLARSKIE Oferujemy idealny zespół CAD, kreślarzy i inżynierów, którzy zajmą się Państwa projektem na każdym jego etapie. Nasi inżynierowie, architekci, projektanci i technicy są w stanie sprostać największym wymaganiom, w których wymagana jest precyzja, doświadczenie oraz przywiązanie uwagi do szczegółów. Biegle posługujemy się programami AutoCAD, 3DMAX, Inventor, Fusion 360 oraz Revit. Tworzymy pierwotną dokumentację na podstawie dostarczonych przez Państwa danych i wytycznych lub aktualizujemy dostarczone pliki. Zawsze pamiętamy przy tym o zachowaniu przejrzystości rysunków, stosowania warstw oraz odnośników. Nasza oferta obejmuje dodatkowo: • tworzenie szablonów automatyzujących procedurę projektową (opcja ta jest szczególnie przydatna w przypadku projektów, które posiadają powtarzalne etapy bądź też takie, które dają się sparametryzować), • tworzenie bloków dynamicznych, makr, palet narzędzi oraz grup palet oraz aplikacji LISP, których zadaniem jest znaczące przyspieszenie pracy Państwa projektantów (AutoCAD), • tworzenie rodzin dla programu Revit, • szkolenia wewnętrzne wraz z uprzednią analizą potrzeb szkoleniowych (na podstawie analizy ustalany jest zakres szkolenia, jego program oraz przeprowadzana jest estymacja korzyści, które uzyska firma), • konsultacje indywidualne w celu rozwiązania pilnych problemów.

MODELOWANIE 3D I WIZUALIZACJE Dysponowanie modelami 2D oraz 3D produktów umożliwia łatwiejsze promowanie Państwa produktów poprzez udostępnianie ich architektom. Dostęp do nich zapewnia możliwość szybkiej prezentacji klientom oraz w materiałach reklamowych i promocyjnych. W przeszłości tworzyliśmy już biblioteki: stolarki drzwiowej i okiennej, mebli oraz ceramiki sanitarnej. Chętnie podejmiemy się stworzenia biblioteki produktów Państwa firmy. Standardowo biblioteka wykonywana przez nas składa się z: • modeli 3D produktów w formatach: F3D, IPT lub IAM, IGES, SAT, SMT, STEP, DWG, DXF, STL, FBX, SketchUp, OBJ, FBX, • renderów obiektów w jakości, która umożliwia wykorzystanie ich w materiałach reklamowych, • krótkiej animacji składającej się z 36 zdjęć przedstawiających produkt z każdej strony, • linku do strony internetowej, na której produkt można wyświetlić z dowolnej perspektywy i pod dowolnym kątem w przeglądarce internetowej; do wyświetlenia produktu nie potrzebne jest instalowanie dodatkowych wtyczek lub aplikacji, wystarczy połączenie z Internetem, • link do widżetu, który umożliwia umieszczenie na Państwa stronie miniatury z modelem 3D tak aby klienci przeglądający Państwa stronę mogli obejrzeć produkt z dowolnej perspektywy.

Model mieszkania

Pod linkiem znajdą Państwo model 3D z możliwością obrotu, przybliżania oraz spaceru wirtualnego po mieszkaniu

https://a360.co/2LS4fgF download:

Model i rysunek techniczny naczynia żeliwnego na podstawie szkiców

experience: positive | written:

Comment: Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z Panem Michałem. Przed przystąpieniem do zlecenia logicznie rozpisał jego zakres. Podczas pracy zaproponował rzetelne rozwiązania. Komunikacja na wysokim poziomie - nie było problemu z kontaktem, a także ze wzajemnym zrozumieniem się - Pan Michał z uwagą przyjmował informację zwrotną i sprawnie wprowadzał poprawki. Prace trwały nieco dłużej niż zakładaliśmy, ale zależało mi na finalnym efekcie bardziej niż na czasie - a efekt jest bardzo dobry :). Polecam!

See all opinions...