Cover photo
Index finger pointing up icon

From: Poland

Location: Rouen, FR

On Useme since 3 January 2020

About me

Specjalizuję się w animacji i Ilustracji cyfrowej. W pracy wykorzystuję różne techniki, dzięki czemu zaoferuję Ci wiele możliwości, z których będziesz mogła/mógł skorzystać, aby uzyskać zamierzony efekt.

Każde nowe zlecenie traktuję indywidualnie, lubię wyzwania a praca przy tworzeniu animacji sprawia mi wielką satysfakcję.

Nigdy jeszcze nie zamawiałaś/zamawiałeś animacji? Nie szkodzi! Przeprowadzę Cię przez cały proces produkcji doradzając i informując o postępach na każdym jej etapie. W przypadku mniejszych budżetów doradzam co do potencjalnych możliwości.

Jestem sumienna, terminowa, nie lubię niedomówień i dotrzymuję słowa. Wierzę, że sprawna komunikacja i wzajemne zrozumienie to klucz do sukcesu.

Jeśli oczekujesz kompleksowej obsługi zajmuję się również szeroko pojętym projektowaniem graficznym do sieci i druku. Grafika na Social Media, Wizytówka, broszura, ebook czy prezentacja w powerpoint.

Skills

2d Advertisement Animation Motion graphics Promotional video Video Video editing

Portfolio

Picture by Silvia

Zapraszam na stronę moją internetową. W poszczególnych sekcjach takich jak animacja, czy projektowanie graficzne do wglądu moje przykładowe prace.