Index finger pointing up icon

From: Poland

Location: Lubień, PL

On Useme since 17 March 2020

Business bag icon

Deals 11

SUCCESSFUL: 11

DISPUTED: 0

FAILED: 0

About me

Szanowni Państwo, mam na imię Paulina. Projektowaniem graficznym zajmuję się od ośmiu lat. Ukończyłam studia magisterskie na ASP ze specjalizacją projektowania graficznego. Podczas projektowania przywiązuje dużą uwagę do całej indywidualnej formy, aż po drobne detale. Co więcej, bardzo ważny jest dla mnie pomysł, idea projektu. Lubię stawiać sobie wysokie cele, a przy tym dobrze się bawić i poznawać nowe możliwości w grafice. Zajmuję się głównie projektowaniem identyfikacji wizualnych (logo, wizytówki, koszulki, plakaty, księgi znaków itp.), z chęcią zaprojektuje, także layout książki, czy opakowania produktów.

Link do portfolio na dysku google: https://drive.google.com/file/d/1GEz2WHqCpGGnBlL3m9hhIuIBcVCx0B3S/view?usp=sharing

Instagram: https://www.instagram.com/pietrzak.design/

Zapraszam do współpracy :)

Skills

Adobe illustrator Adobe indesign Adobe photoshop Banner Bussines card Corporate identity Dtp Graphic design Graphics Illustrations Infographics Layout design Layout design Leaflets Logo Outddor photography Packaging design Posters Pre-press Retouch Typography Vector graphics Web design

Portfolio

Portfolio item Layout magazynu

Projekt dotyczy rebrandingu magazynu pszczelarskiego. Zaprojektowałam na nowo layout, ilustracje, a także złożyłam treść i finalnie przygotowałam publikację do druku.

###layout #magazyn #ilustracje

Portfolio item Klucz wizualny dla fundacji

Za zadanie miałam zaprojektować nowy klucz wizualny dla fundacji teatru. Zaproponowane rozwiązanie jest zdolne do wywoływania pozytywnych skojarzeń, zgodne z celami/założeniami marki, a także spójne, oryginalne i logiczne.

Logo: W sygnecie...

Portfolio item Identyfikacja wizualna dla festiwalu filmowego

Projekt dotyczy zmiany identyfikacji wizualnej festiwalu filmowego. Głównym założeniem festiwalu jest prezentacja kina artystycznego, niekonwencjonalnego i bezkompromisowego. Program układany jest z myślą o publiczności wymagającej i szukającej w...

Completed offers 3

  • Witam. Potrzebujemy zamienić zarys loga w finalny efekt. Napis drukowaną czcionką, Jest wizja, kolory, zarys, układ i trzeba je dopracować. FORMA ODDANIA: wystarczy AI, EPS lub ostatecznie PNG. Osoby z najtańszą ofertą otrzymają to logo do wglądu i edycji. Czas mamy do 20:00 10 stycznia.
  • Potrzebuję reklamę prostą, tanią w wydruku, Potrzebuje projektu do wrzucania do skrzynek pocztowych, najlepiej A5, wydruk na formacie A4 logo oraz prosty opis działalności Dla biura nieruchomości Dobrze by osoba projektująca wiedziała coś o nieruchomościach, co będzie robiła ;)
  • Witam Zlecę utworzenie infografiki na dowolny temat. Wymagaina są 3: 1. Dostarczenie źródła danych na których opiera się infografika (dowód, że dane nie są wyssane z palca). 2. Dostarczenie plików edytowalnych do otwarcia w Photoshopie. 3. Infografika ma być wielkości przynajmniej kartki A4, nie musi być przystosowana do druku. Temat infografiki nie ma dla mnie znaczenia, może być wykonana za pomocą darmowych aplikacji i narzędzi, ale nie może być wykonana w oparciu o gotowce i szablony dostępne w sieci (nie wystarczy tylko zmiana danych). Praca musi być wykonana w terminie do 7 dni od momentu przyjęcia zlecenia.