From: Poland
Location: Jejkowice, PL
On Useme since 19 April 2026
About me
Specjalizuję się w tworzeniu spójnych identyfikacji wizualnych, które pomagają markom wyróżnić się na rynku. Od logo po kompleksowe systemy brandingowe i projekty opakowań. Dbam o to, by design był nie tylko estetyczny, ale i funkcjonalny. Pomagam firmom budować profesjonalny wizerunek, który budzi zaufanie klientów.
Portfolio
Kompleksowy branding dla marki premium Lunar Ceramics. Projekt łączy minimalizm z naturą, prezentując pełny proces kreatywny: unikalne logo, spójną szatę graficzną produktów oraz nowoczesny i przejrzysty layout strony sprzedażowej.
Link do mojej strony internetowej.
Nimbus Brew to dynamiczny branding dla kawiarni specialty. Projekt łączy nowoczesną typografię z miejskim minimalizmem. Zakres prac obejmuje projekt logo, system identyfikacji wizualnej, opakowania kawy, stronę internetową oraz materiały promocyjne.