Settle a deal with your client and get a reward. The offer ends in 30 days.
Index finger pointing up icon

From: Poland

Location: Katowice

On Useme since 27 March 2023

About me

Oferuję kompleksowe usługi montażowe dla różnych celów. Specjalizuję się w edycji filmów marketingowych na YouTube, gdzie znam najnowsze trendy i techniki, które pomogą Ci zwiększyć zasięgi i przyciągnąć uwagę widzów. Moja praca obejmuje zarówno kanały typu "faceless", jak i filmy dla biznesów (małych i średnich przedsiębiorstw).

Dzięki mojej skrupulatnej i czasochłonnej pracy, Twój film będzie wyjątkowy i innowacyjny, wyróżniający się na tle konkurencji. Oferuję kompleksową usługę montażu, która obejmuje długie formy, krótkie filmy (YouTube shorts) oraz filmy promocyjne.

Jako doświadczony specjalista w branży wideo, jestem w stanie zrozumieć Twoje potrzeby i dostosować się do Twojego stylu. Moja praca jest oparta na intensywnej komunikacji z klientem, aby zapewnić satysfakcję i spełnić oczekiwania.

Skontaktuj się ze mną, aby poznać moje portfolio i zacząć rozwijać swój kanał na YouTube lub wzmocnić swoją obecność w sieci. Razem możemy osiągnąć wspaniałe wyniki!

Skills

Adobe photoshop Animation Bussines card Graphics Layout design Promotional video Video Videoblog Video editing Video editing Web development Web site

Portfolio

Portfolio item Marketing Exposed - kanał na YouTube

Wszystkie filmy na tym kanale są mojego autorstwa. Kanały typu "faceless" na YouTube, wymagają się dynamicznego montażu, z dużą ilością b-rolli, cięć, dramatycznej muzyce i koncentracją na pierwszych 30 sekundach, co jest bardzo ważne na YouTube.

Portfolio item Profil na TikTok - @marketingexposed5

Wszystkie TikToki na tym kanale są mojego autorstwa. Jak dotąd najwyższy wynik to 92k wyświetleń na jednym z nich.