Cover photo
Index finger pointing up icon

From: Poland

Location: Kostrzyn nad Odrą

On Useme since 13 March 2024

About me

Netteria.NET to renomowana firma, obecna na rynku od ponad 20 lat, specjalizująca się w programowaniu oraz tworzeniu sklepów internetowych opartych między innymi o Prestashop i Magento 2. Dzięki bogatemu doświadczeniu i wysokiej jakości usługom, firma zdobyła zaufanie licznych klientów, oferując im kompleksowe wsparcie techniczne na każdym etapie projektu.

Jednym z głównych atutów Netteria.NET jest tworzenie dedykowanych aplikacji webowych oraz serwisów internetowych, dostosowanych do indywidualnych potrzeb i oczekiwań klientów. Firma świadczy również usługi z zakresu optymalizacji dla wyszukiwarek internetowych (SEO), co przyczynia się do zwiększenia widoczności oraz pozycji klientów w sieci.

Wśród oferowanych usług znajdują się także: programowanie w językach PHP oraz Python, tworzenie dedykowanych aplikacji dla systemów Linux i Windows, a także szeroki zakres usług programistycznych. Dzięki profesjonalnemu podejściu i zaawansowanym umiejętnościom zrealizujemy każdy projekt Klienta w/g jego potrzeb.

Portfolio

Portfolio item Gemeinde Stetten

Wykonaliśmy serwis internetowy na zamówienie szwajcarskiej gminy Stetten. Serwis w pełni responsywny z bogatym zapleczem umożliwiającym zarządzani serwisem i jego aplikacjami. Dedykowana zaplecze administracyjne, szata graficzna.

Portfolio item
Hurtownia kosmetyczna

Hurtownia kosmetyczna zbudowana na bazie Prestashop 1.7. Dokonaliśmy migracji z starszej wersji Prestashop 1.4 oraz wykonaliśmy templatkę w oparciu o wcześniejszy projekt graficzny.

Portfolio item
Cocomilo

Sklep oparty o najnowszą wersję Prestashop 1.7. Wykonaliśmy migrację z Magento 1.9 oraz stworzyliśmy w oparciu o poprzedni projekt graficzny nową templatkę. Stowrzyliśmy też nowe moduły pod wymagane funkcjonalności Klienta.

Portfolio item
VARINET GmbH

Internetowy serwis firmy Varinet. Użyte technologie to HTML5, Jquery, Bootstrap.

Portfolio item
BA-Anker Technik GmbH

Prosty serwis internetowy dla szwajcarskiej firmy BA-Anker Technik GmbH. Projekt obsługiwany przez nasz autorski CMS który gwarantuje stabilność oraz łatwość obsługi.

Portfolio item
Walls & Windows Solutions GmbH

Serwis internetowy wykonany dla szwajcarskiej firmy Walls & Windows Solutions GmbH. Producent drzwi i okien. Strona jak zawsze oparta o nasz autorski system CMS dostosowany indywidualnie pod Klienta.

Portfolio item
Antersystem

Wdrożyliśmy sklep internetowy dla firmy Antersystem. Sklep oparty o Prestashop 1.7. Dedykowana szata graficza. Sklep wykonany jako migracja z Magento 1.9.

Portfolio item
Miodek

Sklep oparty na Prestashop 1.7. Wykonana migracja z Presty 1.6 oraz wykonanie kopatybilnej z nową wersją templatki.

Portfolio item
Gastroverkaufen

Zbudowaliśmy aplikację web dla szwajcarskiej firmy zajmującej się sprzedażą oraz wynajmem nieruchomości oraz obiektów gastronomicznych. Obok widocznej dla klientów oferty obiektów zbudowaliśmy szerokie zaplecze umożliwiające zarządzanie.

Portfolio item
Sklep z biżuterią. Szwajcaria

Wdrożyliśmy sklep internetowy dla szwajcarskiej firmy wyrabiającej biżuterię. Sklep oparty o Prestashop. W zakres projektu weszło dostosowanie szablonu graficznego oraz dedykowane moduły.