Index finger pointing up icon

From: Poland

Location: Kraków, PL

On Useme since 7 November 2018

Business bag icon

Deals 23

SUCCESSFUL: 23

DISPUTED: 0

FAILED: 0

About me

Witam !

W branży online działam od kilku lat. Na początku specjalizowałam się wyłącznie w researchu. Od ponad dwóch lat działam w szerszym zakresie jako Wirtualna Asystentka. Czym się zajmuję? Odciążam klientów z zadań, których nie lubią lub nie chcą wykonywać. Dzięki współpracy ze mną znajdują spokój ducha i czas na realizację własnych (przyjemniejszych) celów. W działach administracyjno - biurowych oraz stricte związanych z kontaktem z klientami działam od prawie 8 lat. We współpracy online cenię możliwość rozwoju i konieczność ciągłego poszerzania wiedzy. Klienci cenią mnie za dokładność, szczerość i szybkość działania.

W czym mogę Ci pomóc?

- research

- komplekowa obługa administracyjna

- kontakt z klientem

- zarządzanie obiegiem dokumentów

- tworzenie i obsługa stron na platformie WordPress

- orgazniacja podróży/spotkań/szkoleń

- kompleksowa obsługa obiektów noclegowych

- prywatny consierge

i wiele innych

Nie znalazłeś usług, których potrzebujesz? Skontaktuj się

Skills

Business analysis Buzzmarketing Customer service Data analysis Databases Dodawanie produktów Excel Fanpage Product description Report RESEARCH Seo Text editing Virtual office Website administration Wordpress

Portfolio

www.asystentkaprzyszlosci.com

Zapraszam na moją stronę i zapoznanie się z ofertą.

Completed offers 1

  • Zlececenie polega na: 1. Researchu stron internetowych i zebraniu danych firm/osób fizycznych z branży rozrywkowej (nie tylko google, ale tez grupy FB czy Instagram) więc mile widziana kreatywność wyszukiwania 2. Dodawanie tych treści na strone w Wordpress (wg klucza nazwa, krótki opis, adres, dane kontaktowe ) - wymagane doświadczenie w obsłudze Wordpress Zlecenie na poczatku 100 rekordow (1 rekord to 1 firma wyszukana w internecie i wprowadzona na strone) Docelowo współpraca długoterminowa.