Index finger pointing up icon

From: Poland

Location: Kraków, PL

On Useme since 21 February 2022

Business bag icon

Deals 5

SUCCESSFUL: 5

DISPUTED: 0

FAILED: 0

About me

Jestem specjalistką ds. social media, contentu i komunikacji z tytułem magistra ze specjalizacją w nowych mediach na Uniwersytecie Jagiellońskim. Mam doświadczenie zdobyte w Polsce i za granicą – podczas stażu w Portugalii rozwijałam umiejętności w tworzeniu treści, strategii contentowych i prowadzeniu mediów społecznościowych.

Prowadzę profile marek na LinkedIn, Facebooku, Instagramie i TikToku, tworzę treści tekstowe i wizualne, grafiki oraz krótkie materiały wideo (Reels, TikTok). Zajmuję się także kampaniami Meta Ads, SEO copywritingiem, analizą danych (Google Analytics) i pracą w WordPressie.

Pracowałam również jako Wirtualna Asystentka w wydawnictwie książkowym. Łączę kreatywność ze strategicznym podejściem, wspierając marki w budowaniu widoczności i zaangażowania online. Jestem otwarta na współpracę freelance i stawiam na profesjonalizm, terminowość oraz indywidualne podejście do każdego projektu.

CV / Résumé

Jul 2026 - Now

Social Media & Communications Specialist

Polskie Stowarzyszenie Fundraisingu

Prowadzenie i rozwój profili social media (Instagram, Facebook, LinkedIn, TikTok), tworzenie angażujących treści, grafik i materiałów wideo, przygotowanie biuletynów, obsługa Meta Ads oraz wsparcie w budowaniu komunikacji i wizerunku marki.

Oct 2025 - Now

Social media Content Creator

Oporto Adventure Tours

Tworzenie angażujących treści fotograficznych i wideo oraz edycja filmów, Zarządzanie social mediami (Instagram, Facebook, TikTok, LinkedIn), Pisanie artykułów blogowych w języku angielskim pod kątem SEO, Aktualizowanie treści stron internetowych.

Jul 2022 - Now

Content & Editorial assistant

Dlaczemu

Prowadzenie korespondencji z autorami i nawiązywanie współprac, Publikacja treści w WordPress, Pisanie tekstów, recenzji i przeprowadzanie wywiadów z autorami, Wsparcie działań PR i budowy wizerunku firmy, Tworzenie grafik i obsługa social mediów

Apr 2022 - Now

Copywriter SEO Content

Klivatec

Pisanie artykułów i opisów zgodnie z polityką SEO, Redagowanie tekstów, Prowadzenie profili społecznościowych (Facebook, Instagram), Obsługa strony Internetowej firmy na platformie WordPress, Tworzenie infografik do artykułów,

Oct 2020 - Oct 2021

Social Media Coordinator & Content Writer

Magazyn Suplement

Koordynacja zespołu Instagram, planowanie i publikacja treści, przydzielanie zadań oraz tworzenie postów, relacji i artykułów dopasowanych do odbiorców magazynu (online i druk).