Index finger pointing up icon

From: Poland

Location: Warszawa, PL

On Useme since 15 March 2020

Business bag icon

Deals 12

SUCCESSFUL: 11

DISPUTED: 0

FAILED: 1

About me

Dzień Dobry. Nazywam się Aleksandra i od roku zajmuję się profesjonalnym copywritingiem. Na co dzień piszę bloga marketingowego dla branży HoReCa oraz artykuły dla kilku portali tematycznych.

Zachęcam do współpracy.

Skills

Article Blog Copywriting Pre-sell text Product description Service description Text editing

Completed offers 2

  • Zlecimy pisanie rozbudowanych artykułów na nasze blogi na stronach: opako.com.pl i neopak.pl pod kątem SEO na wzór https://neopak.pl/cms/opakowania-skrojone-na-miare https://neopak.pl/cms/opakowania-ekologiczne-czyli-jak-chronic-planete https://www.opako.com.pl/cms/przydatne-akcesoria-podczas-przeprowadzki Ilość znaków w każdym tekście minimum 10 000 znaków Artykuły muszą być sensowne i ciekawe i być unikalne w 100% - będzie to weryfikowane Muszą byc od razu odpowiednio sformatowane, i umieszczone bezpośrednio na stronach przez panel administracyjny wraz z nagłówkami, pogrubieniami słów, umieszczeniem zdjęć ( minimum 5 sztuk - muszą być lekkie ) oraz linków wewnętrznych do naszych podstron również minimum 10 sztuk w każdym tekście Dodatkowo muszą być wypełnione dla każdego artykułu w panelu administracyjnym: Tittle, description, keywords Proszę o podanie ceny dla ilości 5 sztuk Możliwa stała współpraca
  • Hej, poszukuję magika od reklam facebook ads. Reklama ma być nastawiona na konwersje (zakupy) w sklepie internetowym. Dosyć wdzięczny asortyment (biustonosze premium plus size). Sklep postawiony na IAI/IDOSELL i w pełni zintegrowany z menedżerem facebooka. Na początku niewielkie budżety, jeśli reklama okaże się opłacalna - stopniowe zwiększanie. Wolna ręka w zakresie tworzenia.