Index finger pointing up icon

From: Poland

Location: Przemyśl, PL

On Useme since 18 April 2024

Business bag icon

Deals 2

SUCCESSFUL: 2

DISPUTED: 0

FAILED: 0

About me

Poprowadzę Twoje social media, stworzę dla Ciebie szablony do samodzielnej publikacji oraz rolki, które przyciągają uwagę. Kieruję się indywidualnymi potrzebami klientów oraz pomagam w przekształcaniu obserwujących, w realnych klientów.

Dodatkowo opracuję Twój branding, przygotuję logo, dostosuje kolorystykę, aby Twoje profile były spójne i estetyczne. Stworzę materiały firmowe, kampanie wizerunkowe i promocyjne, materiały reklamowe, opracuję identyfikację wizerunkową oraz stworzę branding od zera.

Posiadam ponad 10-letnie doświadczenie w pracy w handlu, marketingu oraz pracy z klientem. Ukończyłam studia Dziennikarstwo i Komunikację Społeczną, specjalizacja: Grafika w Mediach. Współpracowałam z branżami takimi jak: gastronomiczna, spożywcza, medyczna, fashion, obuwnicza, meblowa, budowlana.

Zajmuję się również korektą i copywritingiem.

Przykładowy tekst: https://wsiz.edu.pl/blog-naukowy/staruszek-facebook-czyli-jak-szybko-zmieniaja-sie-social-media/

Portfolio

Portfolio_Laeto_Digital_m825Z6A.pdf
Portfolio Laeto Digital

Posiadam ponad 10-letnie doświadczenie w pracy w handlu, marketingu oraz pracy z klientem. Współpracowałam z branżami takimi jak: gastronomiczna, spożywcza, medyczna, fashion, obuwnicza, meblowa, budowlana.