Settle a deal with your client and get a reward. The offer ends in 30 days.
Index finger pointing up icon

From: Poland

Location: Bydgoszcz

On Useme since 3 May 2022

About me

MINN. Skandynawski minimalizm, nieszablonowe pomysły, nowoczesne rozwiązania.

MINN to kreatywna przestrzeń, której działania skupiają się na fotografowaniu, filmowaniu, identyfikacji wizualnej oraz digital marketingu. Nie zamykamy się w sztywnych ramach. Nie jesteśmy agencją - MINN to dwie osoby pracujące od lat w marketingu internetowym, social mediach oraz fotografii.

Od wielu lat działamy w sieci. Jako freelancerzy współpracowaliśmy z markami zagranicznymi i polskimi w obszarach podróży, mody, beauty. Nie zatrzymujemy się w miejscu – zawsze patrzymy przed siebie. Każdy projekt to nowa historia. Kolejną stwórzmy razem.

Skills

Advertising photography Article Blog Business photography Copywriting Facebook Fanpage Fashion photography Layout design Outddor photography Photography Pre-sell text Product description Promotional video Sector Seo Service description Shoper Social media Specialized Templates Text editing User experience design Video Videoblog Video editing Web development Web site Wordpress

CV / Résumé

Oct 2019 - Sep 2021

Zastępca Dyrektora Oddziału

Autobox Advertising

Przygotowywanie kampanii sprzedażowych Wdrażanie i planowanie strategii rozwoju firmy w social mediach Aktywne pozyskiwanie klientów

Oct 2017 - Feb 2023

freelancer

MINN

Projektowanie i wdrażanie stron internetowych Projektowanie logotypów i logo Przygotowywanie tekstów na potrzeby copywritingu Prowadzenie social mediów Fotografia i video produktowe

Portfolio

marcinlapinski_logo.pdf
logotyp - kancelaria radcy prawnego

logotyp kancelarii radcy prawnego

strona internetowa - kancelaria radcy prawnego

Strona internetowa kancelarii radcy prawnego

landing page - sprzedażowy

strona internetowa na potrzeby sprzedaży produktu - książki

Social media - IG biznesowe

Pomoc przy tworzeniu konta IG - biznesowego. Tworzenie treści oraz zdjęć na potrzeby zbudowania zaangażowania społeczności i zwiększenia wyników sprzedażowych.

strona internetowa - agencja kreatywna

strona internetowa własnej agencji

strona internetowa - freelance

strona internetowa dla freelancera

Social media - IG

Pomoc przy tworzeniu contentu na konto instagramowe - influencerskie. Przygotowanie zdjęć, materiałów graficznych. Dostosowywanie treści pod kątem budowania zaangażowania społeczności z wykorzystaniem narzędzi wzbogacających treści IG Stories.

Strona internetowa - blog

Blog przygotowany na potrzeby wpisów o tematyce podróżniczej. Minimalistyczny styl, zgodny z trendami. Zaprojektowanie logo, stworzenie layoutu.