Cover photo
Index finger pointing up icon

From: Poland

Location: Kościan

On Useme since 9 November 2023

About me

Matipix to kreatywna agencja cyfrowa specjalizująca się w tworzeniu unikalnych filmów wideo i animowanych rozwiązań dla social media i reklamy internetowej. Nasz zespół młodych profesjonalistów stawia sobie za cel pomóc Państwa marce wyróżnić się wśród konkurencji i osiągnąć sukces w świecie cyfrowym. Jesteśmy dumni z kreatywnego podejścia do każdego projektu i oferujemy indywidualne rozwiązania, które mogą tchnąć nowe życie w Państwa kampanię reklamową.

Skills

Facebook Instagram Promotional video Social media Video editing Video editing Youtube

Portfolio

Portfolio item Reklama dla siłowni

Cel projektu: Stworzenie 12-sekundowego klipu przedstawiającego atletycznie zbudowanego faceta zmierzającego w kierunku siłowni oraz bloków tekstowych podkreślających przewagę siłowni nad konkurencją.

Portfolio item Reklama dla burgerowni

Сel projektu: Stworzenie wyróżniającego się krótkiego filmu wideo dla restauracji przedstawiającego burgera jako potwora na ciemnym i ponurym tle z groźną muzyką.

Portfolio item Reklama dla sklepu meblowego

Cel projektu: Stworzenie 12-sekundowego filmu na potrzeby płatnej reklamy na Instagramie dla firmy sprzedającej meble. Głównym zadaniem jest przyciągnięcie potencjalnych klientów na stronę firmy.

Portfolio item Reklama dla pojedynku bokserskiego

Przykład pracy dla fikcyjnego wydarzenia. Story. Bokserska liga. W filmie zastosowano efekt zmiętego papieru, a efektem jest - Glitch.

Portfolio item Story na Instagram

Inspirujemy się Waszymi pomysłami! Tworzymy kreatywne animacje z wschodnim urokiem.

Portfolio item Reklama dla siłowni

Cel projektu: Stworzenie 12-sekundowego filmu wideo, który opowiada o sezonowej promocji siłowni oraz jej warunkach. Klip pokazuje rękę trzymającą ciężarek, a w miejscu ciężarka pojawia się tekst opisujący korzyści płynące z promocji.

Portfolio item Reklama dla salonu tatuażu

Cel projektu: Stworzenie 15-sekundowej reklamy dla salonu tatuażu, demonstrującej proces mistrza tatuażu i podkreślającej zalety salonu.

Portfolio item Instagram Stories. Sklep z dżinsami

Cel projektu: Stworzenie 15-sekundowej reklamy dla sklepu odzieżowego, prezentującej nową kolekcję.

Portfolio item Reklama dla kursów językowych

Przykład pracy dla fikcyjnej firmy. Story dla kursów języka angielskiego, które wskazywały, że wkrótce rozpocznie się intensywny kurs języka angielskiego.