Index finger pointing up icon

From: Poland

Location: Żółkiewka-Osada, PL

On Useme since 19 November 2018

Business bag icon

Deals 33

SUCCESSFUL: 31

DISPUTED: 0

FAILED: 2

Chat icon

Opinions 9

POSITIVE: 7

NEUTRAL: 0

NEGATIVE: 2

About me

I'm Junior Front-End Developer with experience in: HTML5, CSS3, Sass, JavaScript, jQuery, Angular(2+). My portfolio currently includes: 4 websites (2 x PSD2HTML, 2 x own project), 1 game and 3 web applications. You can check the details of my skills and projects at:

mateuszmagier.github.io

Portfolio

Portfolio item Mache (PSD2HTML)

Responsive website created from PSD project. Project: https://symu.co/freebies/templates-4/mache-psd-template/

Portfolio item Luova

Responsive website created from my own project.

Portfolio item Strona portfolio

Portfolio website created using jQuery library.

Opinions

no avatar
TMS
on 2022-01-03
Wystawiona opinia
Przestrzegam przed współpracą z Mateuszem Magierem! Zlecenia miało zostać zakończone w ciągu 30 dni. Po zaakceptowaniu warunków umowy Freelancer pokazał pierwsze efekty pracy po 14 dniach. Następnie poprosił o przedłużenie terminu umowy o kolejny miesiąc. Termin został przedłużony. Doszły kosmetyczne zmiany, Freelancer potwierdził, że je przyjmuje. Potem ślad po nim zaginął. Zero kontaktu. Zmarnowane dwa miesiące. Dlatego nie polecam współpracy z Mateuszem Magierem i radzę powstrzymać się od podejmowania z nim współpracy, mimo dobrego kontaktu na początku.
no avatar
Bluestin
on 2021-02-09
Wystawiona opinia
Praca zrobiona szybko i za rozsądne pieniądze. Świetny kontakt. Polecam.
no avatar
Gk
on 2021-01-06
Wystawiona opinia
Nie lubię wystawiać negatywnych opinii i zawsze staram się tego unikać, jednak wykonawca zachował się niezwykle nieprofesjonalnie. Po nawiązaniu umowy zerwał wszelki kontakt i nie wywiązał się umowy bez słowa wyjaśnienia. Straciłam 5 dni, a niestety przy moim projekcie to bardzo dużo.
Hostovita.pl
Hostovita.pl
on 2020-04-13
Wystawiona opinia
Hostovita.pl
Hostovita.pl
on 2020-03-04
Wystawiona opinia
Wszystko przebiegło pomyślnie, w podanych terminach. Polecamy Mateusza! :)
Hostovita.pl
Hostovita.pl
on 2020-02-11
Wystawiona opinia
Polecam tego wykonawce, wszystko w umówionych terminach
Prolego
Prolego
on 2020-02-08
Wystawiona opinia
Godny wykonawca. Terminowosc i fachowosc.
Alex Banaszkiewicz
Alex Banaszkiewicz
on 2019-12-14
Wystawiona opinia
Współpraca z panem Mateuszem, czysta przyjemność. Profesjonalizm, na pewno to nie było ostatnio zlecenie, jakie powierzyłem temu człowiekowi.

Freelancer's reply

no avatar
Mateusz Magier
on 2019-12-14
Serdecznie dziękuję i polecam się na przyszłość. ;)
no avatar
Malgorzata
on 2019-07-31
Wystawiona opinia
Szybka realizacja tematu, tekst dobrej jakości, polecam użytkownika!

Freelancer's reply

no avatar
Mateusz Magier
on 2019-07-31
Dziękuję i polecam się na przyszłość :)

Completed offers 10

  • Zadanie polega na przeniesieniu ofert z serwisu http://bit.ly/2RQDlIy do jego nowej wersji. Przenosimy: - tytuł - cena - opis - zdjęcia galerii Nowy serwis oparty jest o WordPressa - panel prosty w obsłudze. Udostępnię szczegółową instrukcję. Przerzucanie jednej pozycji nie powinno zająć więcej jak kilka minut.
  • Poszukuję osoby z doświadczeniem do wprowadzania produktów w sklepie internetowym. Produkt powinien mieć krótki opis, dane techniczne/specyfikację oraz kilka zdjęć dobrej jakości. Specyfikacja oraz dane przedmiotu są do pobrania z ogólnodostępnych stron internetowych na podstawie przesłanych kodów EAN. Zależy mi na dokładności oraz szybkiej finalizacji zlecenia. Proszę zainteresowane osoby o przesłanie propozycji cenowej oraz przybliżonego czasu realizacji zlecenia - Możliwa dłuższa współpraca.
  • Cześć, zlecę napisanie skryptu - kalulatora VAT (cena netto - brutto). Skrypt miałby za zadanie obliczać kwotę netto albo brutto (standardowo 23% VAT, do wyboru inne stawki). Na stronie wynikowej dodatkowo graficzne przedstawienie wyniku (np. w formie wykresu kołowego). Strona responsywna. Pozdrawiam
  • Zlecę napisanie programu który będzie wchodził na daną stronę (np. https://player.vimeo.com/video/000000001), zapisywał jej adres w excelu(A2), a w komórce obok(B2) będzie wyrzucał tytuł strony(ten który wyświetla się w zakładce po najechaniu na nią myszką), następnie wchodzi na stronę startową +1(np. https://player.vimeo.com/video/000000002), i zapisywał adres strony (A3) i nazwę (B3) następnie to samo( np. https://player.vimeo.com/video/000000003) i tak określoną ilość razy/do czasu zatrzymania. Zapisywanie w tym samym arkuszu excela.
  • Zlecę napisanie 2 krótkich, unikalnych tekstów. Pojedynczy tekst ma być merytoryczny (wystarczy "przepisana" wikipedia ) i mieć długość ok. pół strony A4 - conajmniej 1300 i nie więcej niż 1700 znaków. Tematy tłumaczące czy jest : * programowanie zwinne / agile w wytwarzaniu programowania, * format plików FASTA Proszę o wycenę całego zlecenia tj. 2 tekstów po 1300-1700znaków, a nie stawkę za 1000 znaków. Propozycje ze stawką per 1000zk będą odrzucane.
  • Teksty są instrukcjami do programowania w j. angielskim, ok. 5-8 tys. znaków. Przykład: "The for statement is a type of loop that will use up to three optional expressions to implement the repeated execution of a code block. Let’s take a look at an example of what that means. In the syntax above there are three expressions inside the for statement: the initialization, the condition, and the final expression, also known as incrementation. Let’s use a basic example to demonstrate what each of these statements does. When we run the code above, we’ll receive the following output: In the above example, we initialized the for loop with let i = 0, which begins the loop at 0. We set the condition to be i < 4, meaning that as long as i evaluates as less than 4, the loop will continue to run. Our final expression of i++ increments the count for each iteration through the loop. The console.log(i) prints out the numbers, starting with 0 and stopping as soon as i is evaluated as 4."
  • We would like to create a BOT that could be added to the website https://mojegs1.pl/ data and create an EAN barcode An instructional video on how to do it manually and an Excel file with data is attached With each session, only one thing will differ: product name and product symbol The rest of the data is constant, the data is the same every time The list includes several thousand products Instruction in the form of a video in the attachment
  • Szukam osoby która wykona, lub przerobi odpowiednio już przez siebie stworzonego Crawler'a, który będzie ściągał tekst i podstawowe dane z Quora (bez zdjęć) i zapisywał je w plikach csv. Chcemy móc później reużywać tej aplikacji i aktualizować dane w pliku o kolejne kategorie/nowe pytania w danej kategorii. Aplikacja nie musi mieć interfejsu graficznego. Jest wymagana na nasze potrzeby wewnętrzne. Proponowany opis działania w krokach: 1. Program wchodzi w kategorię X 2. Dla każdego z pytań historycznie: 2.1 Wchodzi w pytanie 2.2 Zbiera wszystkie odpowiedzi 2.3 Ekstraktuje linki i je dopisuje w pliku .csv Zbiera: - pytania - odpowiedzi - daty pytań/odpowiedzi? - URL z całym wątkiem - tagi h1, h2 itp. wycinamy wraz z tekstem i wklejamy w inne pole w csv (headery/pogrubienia wrzucamy do osobnej kolumny w pliku csv) - bez żadnych zdjęć, autorów, ilości views, answers, upvotes, hiperlinków etc. Chętnie odpowiem na wszystkie pytania dot. tego zlecenia
  • Dzień dobry, szukam osoby, która wedle moich instrukcji doda teksty i rozmieści go na stronie internetowej Wordpress, która korzysta z motywu DIVI. Proszę o propozycje cenowe.
  • Szukam osoby która napiszę aplikacje na Windowsa lub Maca (zależy jak będzie łatwiej) lub wtyczkę do przeglądarki która odświeżała by stronę internetową za pomocą przycisku na stronie w częstotliwości co 1 sekundę (warunek niekonieczny, można to zastąpić autoclickerem) I gdyby zauważyła jakąś zmianę w wyznaczonym polu np zostałaby dodana/usunięta linijka tekstu żebym dostał powiadomienie dźwiękowe. Nie musi to działać w tle, mogę ogarnąć pod to drugi komputer lub inne urządzenie. Jak coś to mogę pod to kupić inne urządzenie z innym systemem by było łatwiej (mac os, ios, android itp)