Marcela Piekar

Joined on: 2016-06-27
Cieszyn, Poland
Verified
SKILLS: articlebuzzmarketingcopywritingfacebookfanpagesocial mediatext editing

Ukończyłam filologię polską, o specjalności komunikacja społeczna, pracowałam jako copywriter w dwóch agencjach reklamowych oraz portalu regionalnym, informacyjnym. Specjalizuję się w tworzeniu tekstów na strony internetowe, pisaniu artykułów, opisów produktów, poradników, treści na bloga, fanpage.

Działam freelancersko od 4 lat, tworząc różnorodne teksty poradnikowe, SEO, sponsorowane czy zapleczowe.

Zapraszam do współpracy

Wiele projektów w ramach freelance copywriting

Działam jako copywriter freelancer. Piszę dla wielu portali i ludzi, jeśli interesują Cię inne prace niż te, załączone poniżej w ramach mojego portfolio, napisz do mnie!

download: MP_PORTFOLIO_8.pdf

download:

download:

Wykonanie opisów kategorii dla sklepu internetowego (branża sportowa)

experience: neutral | written:

Comment: Niestety ale nie jestem zadowolony z otrzymanego dzieła. Jak dla mnie teksty praktycznie bez żadnej wartości merytorycznej, w dużej mierze lanie wody bez zbadania tematyki. Napisałem co trzeba poprawić, co wyrzucić, co dopisać i w jakiej formie pisać ale nie wiele to pomogło bo nadal duża część tekstów jest do poprawy. Doceniam chęci rzetelność ale trzeba jeszcze sporo popracować nad jakością.

Freelancer's reply: Zleceniodawca zlecił poprawki tekstu mocno merytoryczne, wykraczające poza zwykły opis użytkowania danego produktu, nie zaznaczył także wcześniej, iż do tekstów ma być dołączona spora specyfikacja, którą znają tylko profesjonalni użytkownicy sportów, a nie np. początkujący. Jak się później okazało, opisy produktu, miały być opisami reklamowymi, które umieszcza się na blogu, jednak nie zostało mi to podane w wytycznych na początku zlecenia. Niestety, nieco trudny kontakt - brak wyszczególnienia tego, co dokładnie trzeba wykonać. Poprawki dokonałam zgodnie z kluczem, zamieściłam te informacje, które były wymagane.

See all opinions...