Cover photo
Index finger pointing up icon

From: Poland

Location: Wojkowice, PL

On Useme since 17 August 2016

About me

6 lat doświadczenia jako UI/UX, Team Leader i Product Designer. Zajmuję się projektowaniem produktów cyfrowych, gdzie wraz z kilkoma programistami, tworzymy spersonalizowane rozwiązania spełniające unikalne potrzeby naszych klientów. Podejmij ze mną współpracę, która dostarczy Ci innowacyjne i spersonalizowane rozwiązania.

Projektowaliśmy dla branży sportowej, logistycznej, utrzymania ruchu i innych obszarów. Skontaktuj się ze mną, abym dowiedział się czego potrzebujesz i bym mógł wykonać dla Ciebie jak najlepszą pracę. Będę Cię również informować o tym na jakim etapie stoi projekt.

Po więcej szczegółow zapraszam tutaj: http://www.woszkowski.pl

Portfolio

Portfolio item SUBTROPICA

Celem projektu było stworzenie produktu dla miłośników egzotycznych roślin, jednocześnie zachęcając do edukacji poprzez dostarczanie tematycznych treści i ułatwiając znalezienie interesujących okazów.

Portfolio item Pogo

Przeprowadzenie analizy grupy docelowej w celu zrozumienia ich życia społecznego, oceny otwartości na nowe relacje, zdolności do nawiązywania znajomości oraz oceny ewentualnych trudności w podejmowaniu inicjatywy ze strony członków grupy.

Portfolio item Styleguide

Starannie wypracowany zbiór wytycznych, komponentów i wzorców, mający na celu usystematyzowanie i unifikację wszystkich interfejsów cyfrowych związanych z marką klienta.