Index finger pointing up icon

From: Poland

Location: Sade Budy

On Useme since 3 April 2024

About me

Jestem Wordpress Developer'em oraz grafikiem. Prowadzę firmę specjalizującą się w projektowaniu stron internetowych i grafik użytkowych. Mam szeroką wiedzę z dziedziny informatyki potwierdzoną dyplomem. Moja firma posiada obszerne grono zadowolonych klientów oraz dziesiątki zrealizowanych projektów.

W wolnym czasie uczę się jezyka włoskiego i gry na akordeonie.

Moim głównym celem jest zadowolenie i satysfakcja klienta z powierzonego mi zlecenia! :)

CV / Résumé

Nov 2023 - Now

Właściciel

Mamala Projektuje - Jan Mamala

Moja firma zajmuje się projektowaniem stron internetowych na Wordpress. Konfiguruję także sklepy na Shoper, WebWave. Dodatkowo zajmuję się grafiką komputerową oraz copywritingiem i montażem filmów. Bardzo chętnie podejmuję się nowych wyzwań!

May 2020 - Nov 2023

Właściciel

Działalność nierejestrowana

Podczas prowadzenia działalności nierejestrowanej zajmowałem się projektowaniem stron internetowych na Wordpress.Konfigurowałem także sklepy na Shoper, WebWave. Dodatkowo zajmowałem się grafiką komputerową oraz copywritingiem i montażem filmów.

Portfolio

Portfolio item Strona wizytówka PZF-Trans

Strona wizytówka działalności z branży transportowej. Projekt podkreśla profesjonalizm i jakość oferowanych przez firmę usług. Kolorystyka projektu opiera się na kolorach użytych w logotypie.

Portfolio item Strona internetowa - usługi ogrodnicze KasiOgród

Prosta strona wizytówka wykonana na potrzeby firmy zajmującej się ogrodami. Zawiera najbardziej potrzebne funkcjonalności i przejrzysty design. Do projektu użyłem zieleń nawiązującą do natury i roślinności.

Portfolio item Sklep z rękodziełem - Sznurkowe Love

Sklep internetowy z rękodziełem wykonany we wrześniu 2023 roku. Projekt charakteryzuje się dużą ilością opcji konfiguracji produktu.

Portfolio item Strona z kursami online - Matura z angielskiego

Jest to strona dająca możliwość dołączenia do kursu z języka angielskiego przygotowanego przez wykwalifikowaną lingwistykę. Główną funkcjonalnością strony jest platforma, na której można umieszczać kursy.

Portfolio item Strona - masaże Thai Essence Spa

Strona wizytówka połączona ze sklepem internetowym. Projekt wyróżnia orientalna, ciepła kolorystyka. Na stronie jest możliwość zakupienia imiennego Vouchera.

Portfolio item Strona internetowa firmy Polman s.a.

Strona internetowa wykonana na początku 2024 roku. To jedna z najbardziej rozbudowanych pod względem funkcjonalności jak i zakładek strona w moim portfolio. Posiada m.in.: interaktywną mapkę, formularze, bloga.

Portfolio item Sklep internetowy - zdrowie i uroda Good For Her

Sklep internetowy z kosmetykami i akcesoriami z dziedziny zdrowia i urody, wykonany w 2023 roku. Projekt sklepu łączy delikatność z elegancją i naturą.