Maksymilian Kieroński

Maksymilian Kieroński

Joined on: 2017-05-08
Kozienice, Poland
Verified
SKILLS: articleblogbuzzmarketingcmscopywritingcsscustomer servicedodawanie produktówe-marketingfacebookfanpageforuminteraction designmailingmarketing planmarketing researchmarketing textonline advertisingonline creatorportalpre-sell textsearch optimizationseoservice descriptionslicing htmlsocial mediatemplatestext editingvirtual officeweb sitewordpress

Sztuką jest sprawić, że odmowa będzie wyglądać jak niepewność, a ta zmieni się w chęć zakupu lub współpracy.

Co mogę o sobie powiedzieć?

Od copywritingu jestem uzależniony od 4 lat. Kocham mówić, pisać, i czytać. Uważam, że słowo jest w stanie jednoczyć i poruszać tłumy, a pisane nie różni się wiele od mówionego.

Zajmowałem się handlem dla korporacji, więc doskonale znam deadline i 12 godzinne zmiany. Jednak doceniam możliwość rozwoju, którą oferuje mi zawód copywritera!

Dobrycopy.pl

Miejsce, w którym uwalniam swoje myśli. Mój azyl, gdzie nikt nie wymaga ode mnie aktywnej lub agresywnej sprzedaży, nie narzuca tematu i nie stawia wytycznych względem treści.

Szczery blog od copywritera z doświadczeniem handlowa, dla osób szukających swoich drogi lub zastanawiających się nad pracą freelancera.

http://dobrycopy.pl/ download:

IBMarketing.pl

Na stronie internetowej IBMarketing.pl, znajdą Państwo informacje na temat zleceń i firm, z którymi podejmowałem współpracę. Można napotkać również cennik usług, dane kontaktowe i kilka dodatkowych słów na mój temat.

http://ibmarketing.pl/ download:

No reviews.