Cover photo
Index finger pointing up icon

From: Poland

Location: Wrocław, PL

On Useme since 18 July 2020

About me

Nazywam się Magdalena Pawlus. Dbam o moich klientów. Jestem Social Media Managerką z doświadczeniem w obsłudze klienta (ponad 7 lat). Obsługuję klientów detalicznych, jak i biznesowych. Dzięki mocno rozwiniętej empatii i długiemu stażowi, jestem przygotowana na każdą sytuację.

Obecnie szukam zleceń dotyczących marketingu: content oraz social media, ponieważ tymi obszarami interesuję się najbardziej. Nie wykluczam również rozwijania swojej wiedzy i pracy o inne obszary marketingu. Zapraszam do kontaktu!

Sprawdź moje portfolio ogólne:

Portfolio

Portfolio tekstów

Portfolio zawiera teksty oraz ich wpływ na wzrost zainteresowania blogiem.

Jak przetrwać atak DDoS?

An article about the characteristics of the work of call and contact center consultants. Also about what to pay attention to and how to write an attractive job offer that allows you to hire an attractive customer service person.

Socjotechniki hakerów. Jak chronić się przed...

Socjotechnika to rodzaj manipulacji wykorzystywanej przez cyberprzestępców w celu dokonania oszustwa. Dlaczego tak często dajemy się nabrać na te techniki? Jak skutecznie się przed nimi bronić? Jak rozpoznawać potencjalne zagrożenia?

Portfolio prac związanych z social mediami.

Article about the tools which support building the knowledge base in customer support. The examples of the concrete tools and also that, how they impact the company.

Oszust zawsze dzwoni. Czym jest vishing?

W Polsce zjawisko vishingu stało się popularne w 2023. Powszechnie trudno było jednak spotkać się z tym terminem. Jeśli jesteś ciekawy, jak wygląda zjawisko vishingu i jak się przed nim chronić, zapraszamy do lektury.