LudwikaW

LudwikaW

Joined on: 2020-03-23
Łódź, Poland
Verified
SKILLS: articlecopywritingdodawanie produktówenglishphoto editpre-sell textseotext editingtranslationvirtual office

I have an MA in History, with book publishing as a professional profile. I've also obtained postgraduate diploma in computer skills (basic programming, website administration). I have been writing and translating texts for about 10 years now. I also have some professional experience in website administration (joomla, wordpress, prestashop) and adding products on websites. Privately I'm interested in environment, handicrafts, natural building, community gardens (I've freshly obtained a certificate in garden design).

Fundacja Dziewczynka z zapałkami - poprawa wyglądu i dodawanie treści na stronie

poprawa wyglądu ("ożywienie" strony) zgodnie z wizją klienta, aktualizacja informacji, zdjęć, redakcja i tłumaczenie niektórych tekstów. z Fundacją współpracowałam do grudnia 2019, więc nie odpowiadam za dalszy rozwój treści na stronie :)

http://dzz.org.pl download:

Moje tłumaczenia

Tłumaczę nie tylko na zlecenia, ale i dla przyjemności. Szczególnie na tematy, które mnie interesują. Ponieważ nie wszystko co tłumaczę nadaje się do swobodnej publikacji na blogu, to aktualizuję rzadko. Jednak strona daje generalne pojęcie o moich umiejętnościach translatorskich.

https://mojetlumaczeniablog.wordpress.com download:

artykuły m.in. w Zielonych Wiadomościach

Od czasu do czasu piszę artykuły dotyczące społeczeństwa i ekologii. Tu link do jednego z numerów Zielonych Wiadomości - jako próbka.

https://zielonewiadomosci.pl/wp-content/uploads/033.pdf download:

No reviews.