Cover photo
Index finger pointing up icon

From: Poland

Location: Kielce, PL

On Useme since 29 July 2020

Business bag icon

Deals 23

SUCCESSFUL: 23

DISPUTED: 0

FAILED: 0

Chat icon

Opinions 2

POSITIVE: 1

NEUTRAL: 0

NEGATIVE: 1

About me

Jestem tłumaczem z zamiłowania i powołania, magistrem filologii angielskiej specjalizacji tłumaczeniowej po Uniwersytecie Pedagogicznym w Krakowie, oferuję usługi z zakresu korekty, edycji tekstu i tłumaczeń zarówno zwykłych jak i specjalistycznych, m.in. CV, listów (motywacyjnych), artykułów, streszczeń, publikacji naukowych, książek, instrukcji obsługi sprzętu, dokumentacji technicznej, umów prawniczych i handlowych, stron internetowych, e-booków, mailing’ów etc.

Ponad 13 lat doświadczenia w tej dziedzinie, odbyte praktyki i staże w biurach tłumaczeniowych, praca w międzynarodowej firmie jak i nauczanie w szkole pomogły mi zdobyć cenną wiedzą i nabyć odpowiednio wysokie kompetencje językowe.

Najlepiej odnajduję się w tłumaczeniach prawniczych, medycznych, technicznych, marketingowych i informatycznych.

Portfolio

Sample-of-translation..pdf
MSERWIS

Tłumaczenie na bloga z dziedziny marketingu z polskiego na angielski.

Opinions

NP
on 2021-02-04
Wystawiona opinia
Cofam moja negatywna opinie . Jest wszystko ok z Lukaszem
NP
on 2020-12-14
Wystawiona opinia
Mimo mojej sympatii do Łukasza to nie polecam. Pierwsze tłumaczenie było bardzo niechlujne i dopiero bo założeniu sprawy spornej poprawił je po 2 tygodniach.

Freelancer's reply

Lucas88
Lucas88
on 2020-12-14
Serdecznie dziękuję za opinię, jednak uważam, że tłumaczenie było całkiem przyzwoite, w razie czego mogę udostępnić zainteresowanym do wglądu, zleceniodawca sam zaznaczył bym się nie śpieszył z poprawkami, a po przesłaniu poprawionej pracy długo czekałem na odzew. W razie niezadowolenia czy wątpliwości, klientowi przysługuje prawo do zgłoszenia poprawek, rzadko się to zdarza, ale różnie bywa, wszystko zależy od punktu widzenia i interpretacji tekstu, niemniej jednak zawsze jestem do dyspozycji i chętnie udzielę pomocy, nawet po zakończeniu współpracy, liczne grono zadowolonych klientów może potwierdzić moje słowa. Łukasz G.