Index finger pointing up icon

From: Poland

Location: Tłuchowo, PL

On Useme since 5 August 2016

Business bag icon

Deals 7

SUCCESSFUL: 7

DISPUTED: 0

FAILED: 0

About me

Jako doświadczeni i doskonale znający się na swojej pracy specjaliści od szeroko rozumianego marketingu internetowego zrealizujemy Państwa zlecenie z dbałością o najmniejszy detal. Unikatowe połączenie web designu z umiejętnościami copywriterskimi pozwala nam wychodzić naprzeciw potrzebom najbardziej wymagających Klientów oczekujących profesjonalizmu oraz terminowości. Zachęcamy do współpracy i gwarantujemy najwyższy standard na rynku.

Skills

Blog Cms Crm Css Frontend Html Html5 Javascript Layout design Online shop Php Pre-sell text Product description Rwd Sector Service Service description Shoper Specialized User experience design Web development Web site Woocommerce Wordpress

Portfolio

Portfolio item Blog ATAS

Blog dla firmy ATAS

Portfolio item
Tekst blogowy z frazami kluczowymi

Życzeniem Klienta było stworzenie tekstu w tematyce strony. W briefie znajdowały się słowa kluczowe, które należało zawrzeć we wpisie.

Portfolio item
Zawsze Więcej

Logotyp przygotowany na potrzeby bloga o motywacyjno-lajfastajlowym charakterze, którego głównym założeniem było dzielenie się wspólnymi pasjami oraz motywacja do przełamywania barier.

Portfolio item
Nigel Lorenzo

Projekt przygotowany dla native speakera, który zdecydował się udzielać korepetycji z języka włoskiego. Klientowi zależało na utrzymaniu minimalistycznego tonu przy jednoczesnym wskazaniu na charakter działalności.

Portfolio item Strona internetowa katarzynaseniuk.pl

Strona internetowa katarzynaseniuk.pl

Portfolio item
Stworzenie treści na stronie internetowej

Klient zażyczył sobie, aby na jego stronie internetowej pojawiły się teksty przybliżające użytkownikom specyfikę jego oferty. Wpisy, które powstały dotyczyły obszernej charakterystyki znacznej części usług proponowanych przez Klienta.

Portfolio item
Axis Media

Nasz logotyp samodzielnie zaprojektowany i wykonany. Przyświecała nam siła prostoty i maksimum przekazu oraz przekonanie, że połączenie wyrazistej nazwy z minimalistycznym projektem lepiej wpłynie na rozpoznawalność

Portfolio item
Tekst na blog dla freelancerów

Wpis blogowy przybliżający niedoświadczonym użytkownikom tajniki SEO pojawił się na stronie poświęconej gromadzeniu zleceń dla wolnych strzelców oraz samych freelancerów wymieniających się doświadczeniem oraz praktyczną wiedzą z zakresu swojej branży.

Portfolio item
Slider głównej strony sklepu internetowego

Klient miał przygotowany, gotowy do startu działalności sklep internetowy, jedyne czego brakowało, to delikatnego szlifu wizualnego. Stworzenie projektu slidera reklamującego ofertę laptopów, komputerów oraz smartfonów była kropką nad "i".