Krzysztof Czepiec

Krzysztof Czepiec

Joined on: 2013-12-06
Zabierzów, Poland
Verified
SKILLS: bannercmsenglishgermangraphicshtmllogomobile applicationspolishportalposterstemplatesweb designweb site

Jestem młodym ambitnym 20-letnim chłopakiem który od małego szukał inspiracji w grafice komputerowej. Moją osobę ciężko opisać, byłoby to trudne i czasochłonne zadanie, gdyż nie wiem sam z której strony powinienem siebie rozgryźć. Kiedyś zajmowałem się e-Biznesem, wtedy było to dla mnie coś niezwykłego, spędzałem godzinę za godziną o dziwo nie dającą efektów.

Mimo to nie poddawałem się, czytałem coraz więcej, uczyłem się kilku rzeczy na raz a po szkole dorabiałem wspierając jak tylko mogłem rodzinę. Jestem niecierpliwy, rozwydrzony, niespokojny i uparty, mimo to próbuję pogodzić ze sobą fakt, że jestem jeszcze młodym uczniem oraz w niedalekiej przyszłości, bogaczem.

Jak już wspominałem jestem upartym człowiekiem przez co nie zaniecham starań które nie przynosiły mi rezultatów i będę je kontynuował. Z jednej strony to dobrze z jednej źle. Żyję przekonaniem że jeśli jest mi coś dane do poznania to to osiągnę nawet „po trupach”. Do każdego projektu podchodzę osobno, zachowując prostotę, design i kreatywność.

Moja praca wykonana dla organizacji e-sportowej. Więcej prac na mojej stronie www.krzysztofczepiec.pl

Projekt panelu zalogowanego, edycji panelu oraz logowania i rejestracji.

Dawny wygląd portfolio - www.krzysztofczepiec.pl

Testowy szablon pod serwer gier

No reviews.