Index finger pointing up icon

From: Poland

Location: Munster, DE

On Useme since 13 May 2024

About me

Jestem profesjonalistą IT z głęboką pasją do technologii i specjalizuję się w rozwoju front-endu i wsparciu technicznym na wysokim poziomie. Moje doświadczenie udoskonaliło moje umiejętności w różnych technologiach i frameworkach do tworzenia stron internetowych, w tym HTML, CSS, JavaScript, PHP i Node.js, co czyni mnie biegłym programistą frontendowym.

W Trusted Shops AG zapewniałem eksperckie wsparcie techniczne drugiego poziomu, gdzie moje obowiązki obejmowały debugowanie złożonych problemów internetowych, wspieranie potrzeb technicznych klientów i ciągłe ulepszanie procesów w celu poprawy obsługi klienta. Rola ta pozwoliła mi wykorzystać moje umiejętności programistyczne w czasie rzeczywistym do rozwiązywania pilnych problemów technicznych.

W innych rolach z powodzeniem koordynowałem zadania, zapewniałem sprawne funkcjonowanie systemów informatycznych i zapewniałem wsparcie techniczne dla oddziałów firmy.

CV / Résumé

Aug 2022 - Now

2nd Level Technical Support

Trusted Shops AG

Expert in solving complex technical issues and API integrations, enhancing shop system functionality and UX. Skilled in HTML, JS, CSS; develops MVPs for process optimization and collaborates on product features.