Konopqa

Konopqa

Joined on: 2018-12-02
Wrocław, Poland
Verified
SKILLS: copywritingonline advertisingsocial mediavector graphics

Na co dzień Office Manager jednego z wrocławskich software house'ów. Absolwentka Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu na kierunku Zarządzanie - spec. Komunikacja Marketingowa. Grafik (specjalność: grafika wektorowa). Zainteresowania: Event Marketing, Zarządzanie, Grafika reklamowa, Social Media, Muzyka, Taniec, Film

Przez ostatnie lata działając w organizacji studenckiej, pracując w marketingu i grafice reklamowej dane mi było tworzyć wydarzenia dla bardzo zróżnicowanego grona odbiorców m.in. studentów, naukowców, rodzin, pracowników i wiele więcej. Tworzyłam konferencje, gry miejskie, pikniki, wyjazdy integracyjno - szkoleniowe, bale, biegi, koncerty i wiele więcej (łącznie ponad 25 inicjatyw o różnym charakterze). Pracowałam także "po drugiej stronie" jako konferansjer, promotorka czy hostessa, dlatego można powiedzieć, że znam tę pracę od każdej strony.

Odbyłam staż marketingowy w jednym z wrocławskich parku trampolin oraz pracowałam w agencji marketingowej jako grafik. Prowadziłam kampanie marketingowe oraz kanały społecznościowe o zróżnicowanej tematyce oraz wykonywałam grafiki reklamowe.

Nie boję się wyzwań, jestem osobą zorganizowaną i pracowitą. Swój wolny czas chciałabym poświęcić na tworzenie contentu do internetu w postaci treści o grafik. Cechuję się kreatywnością i poczuciem humoru.

Zapraszam do kontaktu Linked In: https://www.linkedin.com/in/aleksandra-konopka-77a139152/ Niektóre z moich projektów: https://www.behance.net/konopqa

Wlepki Decathlon

Wlepki decathlon

Wlepki Decathlon

No reviews.