Index finger pointing up icon

From: Poland

Location: Warszawa, PL

On Useme since 28 July 2021

Business bag icon

Deals 2

SUCCESSFUL: 2

DISPUTED: 0

FAILED: 0

About me

Dzień dobry. Skończyłam 5- letnie studia magisterskie na uniwersytecie SWPS na kierunku psychologia biznesu. Interesuję się reklamą i marketingiem, szczególnie od strony kreatywnej.

Od wielu lat robię zdjęcia. Moj ulubiony temat to portret, ale wykonuję tez sesje rodzinne, fashion, biznesowe. Miałam okazję pracować ze znanymi osobami, zarówno aktorkami jak i modelami.

Pracowałam w agencjach kreatywnych i PR. Od długiego czasu skupiam się na pisaniu tekstów SEO i sponsorowanych. Chętnie podejmę się współpracy polegającej na pisaniu na dłużej.

Pisanie i redagowanie tekstów to zarówno moja praca, jak i pasja. Mam lekkie pióro i z łatwością poradzę sobie z napisaniem dla Państwa tekstów. Od lat piszę teksty na bloga oraz social media dla firmy kosmetycznej KOI Cosmetics.

Jestem osobą bezkonfliktową, sumienną i profesjonalną. Zarówno teksty jak i zdjęcia są mojego pomysłu- wymyślam i aranżuję pomysł zgodnie z wytycznymi klienta. Jednak jeśli jest taka wola to mogę całkowicie zmienić koncepcję i d

Skills

Advertorial Article Blog Business photography Copywriting Expert text Facebook Fashion photography Fine-art photography Outddor photography Packshot Photo edition Portrait Pre-sell text Product description Retouch Social media Social media marketing Text editing

Portfolio

http://klaudynakozlowska.myportfolio.com

Zdjęcia produktowe Sesje plenerowe Sesje w studio Sesje rodzinne Sesje fashion & art