Settle a deal with your client and get a reward. The offer ends in 30 days.
Index finger pointing up icon

From: Poland

Location: Warszawa, PL

On Useme since 28 July 2021

Business bag icon

Deals 2

SUCCESSFUL: 2

DISPUTED: 0

FAILED: 0

About me

Dzień dobry. Skończyłam 5- letnie studia magisterskie na uniwersytecie SWPS na kierunku psychologia biznesu. Interesuję się reklamą i marketingiem, szczególnie od strony kreatywnej.

Zajmuję się grafiką, tworzę kolaże, rysunki i ilustracje (np. kartki okolicznościowe, ślubne, urodzinowe), rysunki ze zdjęć, logo, branding, materiały na social media, reklamy.

Od wielu lat robię zdjęcia. Moj ulubiony temat to portret, ale wykonuję tez sesje rodzinne, fashion, biznesowe. Miałam okazję pracować ze znanymi osobami, zarówno aktorkami jak i modelami.

Pracowałam w agencjach kreatywnych i PR. Od długiego czasu skupiam się na pisaniu tekstów SEO i sponsorowanych. Chętnie podejmę się współpracy polegającej na pisaniu na dłużej.

Jestem osobą bezkonfliktową, sumienną i profesjonalną. Zarówno teksty jak i zdjęcia są mojego pomysłu- wymyślam i aranżuję pomysł zgodnie z wytycznymi klienta. Jednak jeśli jest taka wola to mogę całkowicie zmienić koncepcję i d

Skills

Adobe illustrator Adobe indesign Adobe photoshop Advertorial Blog Business photography Bussines card Copywriting Expert text Fashion photography Fine-art photography Graphics Leaflets Outddor photography Photo edition Photography Portrait Posters Pre-sell text Product description Retouch Social media Text editing Vector graphics Web design

Portfolio

http://klaudynakozlowska.myportfolio.com

Zdjęcia produktowe Sesje plenerowe Sesje w studio Sesje rodzinne Sesje fashion & art

Completed offers 2