Cover photo
Index finger pointing up icon

From: Poland

Location: Nowy Sącz, PL

On Useme since 17 December 2021

Business bag icon

Deals 14

SUCCESSFUL: 14

DISPUTED: 0

FAILED: 0

About me

Jesteśmy grupą współpracujących ze sobą freelancerów o różnym doświadczeniu i specjalizacjach. Zajmujemy się copywritingiem, SMM, grafiką oraz stronami WordPress a także produkcją CNC. Od czasu założenia naszej agencji zdobyliśmy już kilkudziesięciu zadowolonych klientów. KJBusiness i inne firmy naszego CEO współpracują między innymi z Centrum Nauki Kopernik czy ZMiD oraz z setkami mniejszych klientów.

Kilka słów o naszym CEO. Nazywam się Kamil Janik. Mam kilkuletnie doświadczenie w e-commerce, marketingu i wprowadzeniu profili w Social Mediach. Od 5 lat zajmuję się hodowlą i importem zwierząt egzotycznych. Interesuję się medycyną weterynaryjną oraz szeroko pojętym biznesem. Mam sporą wiedzę na temat rynku zoologicznego (szczególnie terrarystycznego). Kształcę się na kierunku technik weterynarii. Stale kształcę się w dziedzinach biznesu, marketingu, zoologii, weterynarii a także copwritingu, odbywając różne szkolenia. Moje doświadczenie w e-commerce nauczyło mnie, że zadowolenie klienta jest najważnie

Skills

Article Blog Buzzmarketing Copywriting Customer service Editing E-marketing Facebook Fanpage Pozyskiwanie klientów Pre-sell text Product description Sales Seo Service description Social media Text editing

CV / Résumé

May 2022 - Now

CMO

faunari.com

W faunari, czyli internetowej giełdzie zwierząt, zajmuję się głównie szeroko pojętym marketingiem i promowaniem tej platformy.

Oct 2021 - Now

CEO

KJBusiness

Jesteśmy grupą freelancerów, których misją jest zapewnienie swoim klientom usług najwyższej jakości w konkurencyjnych cenach.

Mar 2018 - Now

CEO

paraponera.eu

Paraponera.eu to nazwa firmy, która zajmuje się m.in. hodowlą a także importem oraz eksportem zwierząt z każdej części świata. Jesteśmy także producentem wysokiej jakości produktów do hodowli mrówek, sprzedajemynasze produkty na całym świecie.

Portfolio

Portfolio item Link do portfolio

Klikając w ten link zobaczysz teksty, grafiki i strony internetowe, które wykonali nasi freelancerzy.

Completed offers 1