Kamil Burczyński

Joined on: 2019-08-05
Juszkowo, Poland
Verified

Jestem studentem trzeciego roku studiów technicznych, którego pasją jest pisanie tekstów z zakresu copywritingu. Przez dłuższy okres pracowałem na wielu stronach, które pośredniczą pomiędzy klientem i wykonawcą, co pozwoliło mi nieco dorobić do skromnego studenckiego budżetu oraz zebrać swoje pierwsze szlify w kontakcie z klientem i jego oczekiwaniami. Obecnie zajmuję się tworzeniem tekstów na zamówienie dla klientów indywidualnych oraz firm, w czego w skład wchodzą realizacje takie jak: opisy produktów, teksty katalogowe, zapleczowe, tematyczne, specjalistyczne, rankingowe oraz oferty firmy. Moje poprzednie zlecenia mogą Państwo obejrzeć na stronie internetowej, która znajduje się pod adresem: http://tekstowe.pl/

Bartosz Groszek - Maszyny ogrodnicze

Realizacja zlecenia obejmowała stworzenie tekstu zapleczowego dla internetowego supermarketu rolniczego Zenox. Pod postacią prostego tekstu poradnikowego, który traktował o wyborze glebogryzarki, umieszczony został link do głównej strony sklepu, w celu podniesienia pozycji w rankingu przeglądarki.

https://maszyny-ogrodnicze.pl/maszyny/glebogryzarka-ogrodowa-do-czego-sluzy/?fbclid=IwAR26Gb6PpENVIDBwhOho30K23x1sfkAqXq0scXQ4xNHMnJp20RHJDvN6rTU download:

No reviews.