Index finger pointing up icon

From: Poland

Location: Zgłobice, PL

On Useme since 21 August 2019

About me

Hej, jestem Kalina. Zajmuję się słowem i obrazem - głównie w kontekście reklamy, ale nie jest mi obca także sztuka dziennikarska.

Skończyłam Dziennikarstwo i komunikację społeczną na Uniwersytecie Gdańskim oraz Komunikację Wizerunkową (branding) na Uniwersytecie Wrocławskim. Potrafię pisać teksty SEO, opisy produktów w duchu content marketingu, artykuły sponsorowane i inne. Zajmuję się również fotografią, moje portfolio dostępne jest pod adresem: www.kalinaciszewska.com. Przez 1.5 roku pracowałam również jako Social Media Manager w marce modowej, więc media społecznościowe nie są mi obce. Mam również 4-letnie doświadczenie w obsłudze klientów e-commerce (zarówno detalicznych, jak i hurtowych), więc z chęcią podejmę współpracę przy Twoim sklepie. Zapraszam do współpracy!

Portfolio

Portfolio item Fotografie produktowe typu lookbook

Fotografie odzieży typu lookbook w studio.

Po_linie_na_pomoc___Anywhere.pl.pdf "Po linie na pomoc"

Reportaż dla portalu www.anywhere.pl i magazynu AirGo!.

More'moi - sklep internetowy z odzieżą damską, mar

Obsługa Facebook i Instagram (przygotowywanie treści foto, copy) E-mail marketing Obsługa platformy sprzedażowej Organizacja sesji zdjęciowych Współpraca z influencerami Kontakt z klientem detalicznym

Portfolio item Prowadzenie kanału Facebook dla parku linowego

Współpraca (sporadyczna) przy prowadzeniu kanału Facebook dla Parku Linowego Leśniewo. Wykonywanie cotentu copy+foto, organizacja konkursów dla fanów, wykonywanie grafik na potrzeby Parku.

Portfolio item Marketing/social media ecoglassworks

Prowadzenie kanałów social media (przygotowanie contentu foto+copy), copywriting, fotografia reklamowa.

Portfolio item Zdjęcia wizerunkowe marki odzieżowej

Fotografie wizerunkowe marki odzieżowej. Założenia klienta w briefie: jasne, "czyste" zdjęcia, pokazujące odzież w kontekście użycia w przestrzeni miejskiej.