Settle a deal with your client and get a reward. The offer ends in 30 days.
Index finger pointing up icon

From: Poland

Location: Siedlce, PL

On Useme since 2 February 2015

Business bag icon

Deals 204

SUCCESSFUL: 203

DISPUTED: 1

FAILED: 0

Chat icon

Opinions 21

POSITIVE: 20

NEUTRAL: 0

NEGATIVE: 1

About me

The driving force behind my actions is. Your success.

Skills

AutoCAD Blog Buzzmarketing Cms English Facebook Facebook Ads German Google AdWords Google analytics Google search console Html Html5 Joomla Linkbuilding Prestashop Search optimization Seo Seo audit Web site Woocommerce Wordpress

Portfolio

Portfolio item
Karocars.com

Karocars.com after SEO

Portfolio item
Originalzfilmu.pl

Originalzfilmu.pl after SEO

Portfolio item
Opony4x4.eu

Opony4x4.eu po pozycjonowaniu

Portfolio item
Arande.pl

Arande.pl after SEO

Portfolio item
Ostatnia kampania ADS

kampania gromadzi większy ruch na stronie niż poprzednie kampanie w niższym koszcie.

Opinions

no avatar
SOLARIS ENERGY
on 2020-04-14
Wystawiona opinia
Praca została wykonana rzetelnie. Dobry kontakt. Polecam do współpracy.
MRmarketing
MRmarketing
on 2019-10-18
Wystawiona opinia
Polecam tego freelancera. Bardzo profesjonalna obsługa, kontakt bardzo szybki i jasny. A efekty pracy były widoczne już od samego początku. Zlecenie wykonane starannie i rzetelnie.
Pipe Fiction
Pipe Fiction
on 2019-09-04
Wystawiona opinia
Polecam, współpraca idzie dobrze. Tak jak prosiłem dostaje raporty, podsumowania itp
no avatar
Agamar
on 2019-08-08
Wystawiona opinia
no avatar
on 2019-08-04
Wystawiona opinia
Praca nie spełnia moich oczekiwań. Frelancer przesłał mi pozycje podstron, które już były wypozycjonowane, natomiast w ogóle nie przesłał mi pozycji stron na których mi zależało. Gdy zleciłem mu pozycjonowanie podstron jasno określiłem co jest priorytetem. W trakcie pozycjonowania fraza, która jest właściwie kluczowa dla mojej profesji spadła o 5 pozycji, współpraca zakończona. Sytuacja wymagała nagłej interwencji, wybrałem firmę, która codziennie mi pokazuje jak pozycja danej frazy kształtuje się w wyszukiwarkach. Nie polecam tego freelancera.

Freelancer's reply

kaegard
Kaegard
on 2019-08-04
Opinia kompletnie nie prawdziwa! Mam korespondencje i monitoring pozycji. Udowodnię to każdemu.
no avatar
Marcus
on 2018-10-16
Wystawiona opinia
Wszystko zgodnie z ustaleniami. Świetny kontakt z wykonawcą. Współpraca trwa dalej.
no avatar
E-natura.pl
on 2018-04-24
Wystawiona opinia
Wszystko ok
no avatar
E-natura.pl
on 2017-07-31
Wystawiona opinia
ok
no avatar
Vkandonov
on 2017-07-17
Wystawiona opinia
Great Job! Thank you
no avatar
Ozdabiamyokna
on 2017-07-03
Wystawiona opinia
Pierwszy miesiąc pozycjonowania, pozycję podskoczyły do góry. Kontynuacja bieżącej współpracy.
PRODUCENT REKLAM neoimprenta
PRODUCENT REKLAM neoimprenta
on 2017-07-03
Wystawiona opinia
Polecam współpracę-wszystko zgodnie z założeniami.
no avatar
E-natura.pl
on 2017-06-23
Wystawiona opinia
Jak zawsze sumiennie i zgodnie z umowa. Współpraca trwa dalej.
Breder Polska
Breder Polska
on 2017-05-26
Wystawiona opinia
Wykonawca zlecenia wykonał je należycie. A co najważniejsze jest z nim bieżący kontakt, szybko odpowiada na maile.
no avatar
E-natura.pl
on 2017-05-22
Wystawiona opinia
Współpraca przebiega pomyślnie. Pozycje strony e-natura.pl poszły w górę. Niektóre nawet wyżej jak się spodziewaliśmy. Wykonawca solidny. Dobry kontakt. W dalszym ciągu będziemy korzystali z usług.
no avatar
Opony4x4.eu
on 2017-05-10
Wystawiona opinia
Pozycje strony poszły w górę. Współpraca przebiega bardzo dobrze. W dalszym ciągu będę korzystał z usług.
no avatar
Pogotowiestatystyczne.pl
on 2016-11-24
Wystawiona opinia
Współpraca ze zleceniobiorcą trwała 6 miesięcy i przebiegła pomyślnie. Choć na wyniki pracy trzeba było poczekać trochę dłużej niż myślałem to były one w pełni zadowalające. Poprawa pozycji w wyszukiwarce Google była widoczna. Dla najważniejszych dla mnie fraz wskoczyłem na bardzo wysokie pozycje. Na plus oceniam bardzo dobry kontakt w postaci szybkiego odpisywania na maile. Polecam.
no avatar
Robodoktor
on 2016-09-29
Wystawiona opinia
Wykonawca wypozycjonował moją stronę w terminie krótszy niż zakładałem, uprzejmy i rzeczowy kontakt, solidnie wykonane dzieło, polecam.
no avatar
ARF345
on 2016-04-07
Wystawiona opinia
Pozycje poszły w górę. Podpisana kolejna umowa na dłuższy okres.
no avatar
Karocars
on 2016-03-16
Wystawiona opinia
Potwierdzam z wywiązanie się z umowy. Wszystko wykonane z należytą starannością i jak należy. Polecam do współpracy.
no avatar
Zoltech
on 2015-09-25
Wystawiona opinia
Wszystko przebiegło zgodnie z ustaleniami, polecam.
no avatar
Mksiegowa.pl
on 2015-03-18
Wystawiona opinia
Linki wykonane bardzo profesjonalnie. Strona już po dwóch dniach na pozycji 6 dla frazy "accounting poland"!!! Gorąco polecam!!!

Completed offers 10

  • Dzień Dobry, zlecenie polega na optymalizacji pod względem reguł SEO, istniejacych opisów kategorii aby poprawić Content Score Szukam specjalistów w tej dziedzinie, którzy posiadają praktyczną wiedze oraz pracują z pewnymi narzedziami wspomagającymi np SurferSeo, Semrush czy innymi Zlecenie polega na optymalizacji 10 opisów kategorii np https://neopak.pl/worki/worki-materialowe/worki-bigbag https://neopak.pl/magazyn/zaklejarki-i-dyspensery/do-tasm-pakowych https://neopak.pl/worki/worki-na-smieci https://neopak.pl/worki/worki-strunowe https://neopak.pl/biuro/gumki-recepturki https://neopak.pl/magazyn/etykiety-i-naklejki/samoprzylepne-a4 https://neopak.pl/koperty/koperty-ozdobne https://neopak.pl/tasmy/tasmy-remontowe/tasmy-naprawcze Każda kategoria posiada opis górny i dolny Mozliwa stala i dłuższa współpraca
  • Witam Zlecę optymalizację sklepu www.mugga.pl pod seo. Zauważyliśmy, że mimo iz sklep jest dobrze pozycjonowany ma chyba problemy techniczne z optymalizacją coś chyba jest nie tak też z mapą site i priorytetami linków zależy nam też na sprawdzeniu meta danych.
  • Szukamy osoby ktora by się zajela SEO dla naszej strony internetowej. Wymagane doświadczenie i wyniki.
  • I would like someone in the subject line to check the internal linking and SEO optimization on my site service-konsol.com. The second stage is to make changes.
  • Potrzebuje osoby która: 1. Zweryfikuje obecną stronę sklepu oraz widoczność jej na zewnątrz. 2. Zaproponuje i wdroży poprawki
  • Witam, szukam freelancera do współpracy przy pozycjonowaniu i optymalizacji sklepu internetowego na Opencart. Do zrobienia audyt, optymalizacja sklepu, sprawdzenie problemow w google search console, ewentualne poprawki. Frazy: projekty domów projekty domów jednorodzinnych gotowe projekty domów projekty domów piętrowych projekty domów nowoczesnych nowoczesna stodoła projekty domów z poddaszem projekty domów z płaskim dachem nowoczesne projekty domów
  • I own an online women's clothing boutique in Switzerland. I am looking for a Company a person for repositioning. Price to be negotiated.
  • Zlecę optymalizacje SEO istniejącej już strony na Wordpressie. Nie chcę zmieniać treści, chciałabym jedynie wykonać: - nazewnictwo plików/zdjęć zgodnie z SEO, - ścieżka URL mediów, - opisy alt, - opisy title, - opisy caption - skorelowanie witryny z najważniejszymi wyrażeniami kluczowymi - stworzenie site map dla Google. Prośba o wycenę jednorazowej optymalizacji.
  • I will commission the optimization of an existing AdWords campaign. Modification of advertising texts, adding extensions, matching keywords etc.
  • Kampania marketingu szeptanego na grupach Fb, forach. Stała, dłuższa współpraca. Posty w grupach tematycznych, komentarze pod istniejącymi. Tamatyka: Sztuka, antyki, przedmioty kolekcjonerskie. Zależy nam na jak najszerszym dotarciu do użytkowników korzystających z licznych grup i forów, zainteresowanych wyceną przedmiotów ('ile coś jest warte') nowym portalem który umożliwia wycenę wielu typów przedmiotów (np. obrazy, rzeźby, meble, zegary, przedmioty kolekcjonerskie itd.). Chcemy aby dowiedzieli się o jego istnieniu i korzyściach jaki może im dać (obecnie to jedyna tego typu platforma gdzie można poznać wartość przedmiotów unikalnych, rzadkich, nietypowych. Kluczowy jest właściwe miejsce (fora dotyczących danych zainteresowań np. grupy FB : 'Antyki wycena' , 'Antyki i Sztuka wycena' , 'Giełda Antyków i Dzieł Sztuki' itp.), wysokim poziomie i adekwatności wpisów, nie będące jawną reklamą. Przed rozpoczęciem ustalenie miejsc gdzie ma się znaleźć informacja, comiesięczne raportowanie wpisów (stałe, długoterminowa współpraca) Uwaga: Ze względu na wielojęzyczność portalu i dostępności na całym świecie, działania prowadzimy na polskich grupach w języku polskim ale jako dodatkowe zlecenia potrzebujemy też analogicznych działań na grupach angielskojęzycznych, niemiecko-języcznych, francusko-języcznych i hiszpańskojęzycznych.