Cover photo
Index finger pointing up icon

From: Poland

Location: Wałbrzych, PL

On Useme since 16 April 2024

Business bag icon

Deals 2

SUCCESSFUL: 2

DISPUTED: 0

FAILED: 0

Chat icon

Opinions 1

POSITIVE: 1

NEUTRAL: 0

NEGATIVE: 0

About me

Jestem stale rosnącym w doświadczenie handlowcem w trakcie studiów na kierunku zarządzania, który hobbistycznie zajmuje się grafiką jako wolny strzelec. Kreatywny, planujący parę kroków do przodu nastawiony na wyniki, jak i nowe doświadczenia.

CV / Résumé

Jun 2023 - Now

Redaktor

ZdobywcyGier.eu

Jestem Redaktorem na stronie dla graczy ZdobywcyGier.eu, gdzie moje zadania skupiają się na tworzeniu różnorodnych treści, takich jak recenzje, pierwsze wrażenia oraz newsy związane z grami.

Opinions

Inee
Inee
on 2024-04-22
Wystawiona opinia
Polecam współpracę z Kacprem- świetny kontakt, idealnie wykonane zlecenie.

Completed offers 2

  • Zlecę stworzenie miniatury do nowo powstającego podcastu na YT, możliwość stałej współpracy (1 grafika na tydzień). Tematyka kryminalna, musi zachęcać odbiorcę do odtworzenia filmu i wyglądać profesjonalnie, estetyka "dark", "true crime". Proszę o kontakt osoby z doświadczeniem i podobną estetyką.
  • Needs a short animation, with scrolling text as in the video below: https://www.youtube.com/watch?v=B64t2QYucN8 For this specification 4608 x 384, fullHD, such an effect as in the beginning of the video with text. And then after about a minute, the company logo on a black background, fonts and colors I have selected.