Index finger pointing up icon

From: Poland

Location: Wierzchucino, PL

On Useme since 27 June 2016

Business bag icon

Deals 1

SUCCESSFUL: 1

DISPUTED: 0

FAILED: 0

Chat icon

Opinions 1

POSITIVE: 1

NEUTRAL: 0

NEGATIVE: 0

About me

read up

Skills

Api Coding Frontend Html Html5 Javascript Slicing html User experience design Web application Web development Web site

Portfolio

Portfolio item Zmiany wizualne w wyglądzie strony.

My task was to renovate an existing site set using vue.js and Bootstrap-for-vue. I added the navbar, dimmed the background, added a lot of spacing, a delicate map modernization, and a lot of changes in the appearance of ads.

Opinions

no avatar
Maciej Urbanowicz
on 2019-03-21
Wystawiona opinia
Polecam. Moje zlecenie dotyczyło ostylowania elementów na istniejącej stronie (css, html, vue). Zmiany wykonane szybko i profesjonalnie.

Completed offers 1

  • Chcę zlecić przerobienie strony https://www.miejscenatwojareklame.pl/pl Chciałbym zmienić wygląd strony, na bardziej atrakcyjny wizualnie. Strona jest oparta na vue.js i bootstrapie, chce by tak zostało. Serwis podzielony jest na dwie części (Miejsca na reklamę, Miejsca na reklamę w internecie) - "stylowanie" listy z ogłoszeniami (miejsca) - "stylowanie" listy z ogłoszeniami (internetowe) - lepsze rozmieszczenia dwóch podstron (Miejsca na reklamę, Miejsca na reklamę w internecie), np. podzielenie na 2 zakładki - czytelniejsze szczegóły oferty - "stylowanie" formularza z filtrami (Miejsca na reklamę w internecie) Listy mogłyby wyglądać podobnie do tych na: www.justjoin.it Mogę dostarczyć aplikację i instrukcje uruchomienia, na której można wpwadzić zmiany.