Justyna Woźnica

Justyna Woźnica

Joined on: 2018-05-23
Gliwice, Poland
Verified
SKILLS: adobe photoshopadobe photoshop lightroomarticleblogbusiness analysiscommunication & PRcopywritingcreativity techniquesdata analysiseditingfacebookfanpagemarket analysismarketing planmarketing strategyonline advertisingonline lessonsoptimizationpinterestproduct descriptionsearch optimizationseosocial mediatext editingtwitterwoocommercewordpress

Magister sztuki z wykształcenia, pasjonatka DIY i marketingu (od ponad 7 lat), fanka przedsiębiorczego i zdrowego stylu życia. Rozwój i dążenie do doskonałości to dla mnie priorytety.

Kreatywność, poczucie estetyki i analityczny umysł - totalnie różne cechy, które potrafię ze sobą połączyć. Zawsze mam głowę pełną pomysłów, czasem oderwanych od rzeczywistości, ale jeśli trzeba zejść na ziemię i je zrealizować, robię to, ale z wyczuciem, tak by uzyskać jak najlepszy efekt.

Posiadam także "lekkie pióro". Prowadzę blog i sklep internetowy z moimi własnoręcznie wykonanymi produktami na https://justinecrafts.com.

W mojej pracy zawodowej tworzyłam i realizowałam plany promocji, strategie marketingowe, a także sporządzałam comiesięczne raporty medialne. Redagowałam również treści na strony www, opisy produktów, teksty pod kątem SEO, artykuły prasowe, treści do mediów społecznościowych itp. Organizowałam też sesje zdjęciowe i zajmowałam produkcją firmowych filmów reklamowych.

Doskonale znam WordPress, na którym bazuje moja strona, a także woocommerce. Na co dzień korzystam też z narzędzi takich jak Google Analytics, Google AdWords, a także Adobe Photoshop oraz Adobe Lightroom.

Zapraszam do zapoznania się z moim profilem w serwisie Linkedin, na którym znajduje się pełny opis mojego doświadczenia zawodowego: https://www.linkedin.com/in/justyna-woznica/.

Justine Crafts | Founder & Blogger (07.2016 - obecnie)

○ Zarządzanie marką Justine Crafts ○ Tworzenie i realizacja strategii marketingowej dla marki i poszczególnych produktów pod kątem klientów polskich i zagranicznych ○ Zarządzanie stroną internetową justinecrafts.com (wraz ze sklepem internetowym i blogiem), a także profilami w mediach społecznościowych ○ Prowadzenie sklepu internetowego w języku angielskim na platformie ETSY ○ Projektowanie i tworzenie produktów z kategorii akcesoria modowe oraz home decor ○ Współpraca B2B ○ Udział w targach ○ Obsługa narzędzi Google Analytics, Google Adwords ○ Zarządzanie portalem justinecrafts.com oraz profilami w mediach społecznościowych (Instagram, Facebook, Twitter, Google+, Pinterest, YouTube) ○ Przygotowywanie harmonogramów działań oraz ich realizacja ○ Tworzenie treści na bloga w formie tekstowej oraz video (iMovie) ○ Projektowanie i tworzenie rękodzieła ○ Przygotowywanie grafik, własnych zdjęć oraz obróbka graficzna zdjęć (Adobe Photoshop, Lightroom) ○ Tworzenie strategii promocji i komunikacji ○ Współpraca z twórcami w ramach wywiadów na bloga ○ Dzielenie się wiedzą i doświadczeniem poprzez przygotowywanie tutoriali dla czytelników

https://justinecrafts.com/ download:

Future Processing | Marketing Specialist (01.2012-10.2016) & SEO Copywriter (11.2011-07.2012)

○ Tworzenie i realizacja strategii marketingowych dla produktu, miejsca i wydarzenia ○ Sporządzanie raportów medialnych ○ Współtworzenie planu promocji firmy i realizacja działań promocyjnych ○ Produkcja firmowych filmów reklamowych ○ Organizacja sesji zdjęciowych w ramach działań promocyjnych firmy ○ Analiza konkurencji ○ Redagowanie tekstów prasowych i materiałów marketingowych ○ Tworzenie treści na strony internetowe oraz do mediów społecznościowych ○ Obsługa firmowego bloga i strony internetowej ○ Współpraca z różnymi działami w firmie ○ Współpraca z firmami, mediami, organizacjami pozarządowymi, uczelniami ○ Udział w targach ○ Tworzenie treści na potrzeby SEO w języku polskim i angielskim

https://www.future-processing.pl/ download:

Landing Page – model biznesowy

experience: positive | written:

Comment: Witam! Chciałbym przyszłym zleceniodawcą dać feedback na temat pracy z Panią Justyną. W 200% rekomenduję Panią Justynę jako bardzo zaangażowaną osobę w projekt. Świetna komunikacja, dobre zrozumienie tematu, terminowość i jakość. Dla mnie bardzo wartościowy kontakt!!! Polecam, polecam!!! Mega zorganizowana osoba. Pani Justyno, dziękuje bardzo za pracę TOP!!! Za chwilę działamy znowu!!! Pozdrawiam. Tomasz

Tytuły produktów

experience: positive | written:

Opisy na stronę www

experience: positive | written:

Comment: Po raz kolejny nasza firma jest w pełni zadowolona po otrzymaniu bardzo wymagających tekstów. Szczerze polecamy.

See all opinions...