Settle a deal with your client and get a reward. The offer ends in 30 days.
Cover photo
Index finger pointing up icon

From: Poland

Location: Tarnobrzeg, PL

On Useme since 24 November 2020

Business bag icon

Deals 3

SUCCESSFUL: 3

DISPUTED: 0

FAILED: 0

About me

NAZYWAM SIĘ KACPER JANCZY

Już od jakiegoś czasu zajmuję się grafiką i chyba mi to wychodzi! Od 2020 roku tworzę strony internetowe i projekty graficzne zarówno dla mniejszych, jak i większych graczy w Polsce. Obecnie współpracuję z dwoma dużymi graczami na ogólnopolskim i międzynarodowym rynku – InJoy Polska oraz VAPE Group, a także tworzę projekty jako freelancer. Oprócz działalności „zawodowej”, jestem uczniem I Społecznego Liceum Ogólnokształcącego w Tarnobrzegu, a także mentorem projektów społecznych realizowanych w ramach olimpiady Zwolnieni z Teorii. Moim obecnym celem życiowym jest zostanie prelegentem na jednym z TEDów. Uwielbiam przemawiać do ludzi.

W życiu kieruję się mottem „twórz tak, aby inni tworzyli stanowiska dla Ciebie”. Przede mną jeszcze długa droga, ale to właśnie z Tobą możemy stworzyć coś niebanalnego, co zachwyci zarówno Ciebie, jak i Twoich potencjalnych klientów!

Sprawdź moje portfolio!

Skills

Adobe illustrator Adobe photoshop Banner Bussines card Corporate identity Dtp E-marketing Graphic design Graphics Layout design Leaflets Logo Online shop Posters Pre-press Raster graphics Typography Vector graphics Web design Web site Woocommerce Wordpress

CV / Résumé

Aug 2022 - Now

Młodszy specjalista ds. social media

Stacja Akademia Rozwoju

Do moich zadań należy przygotowanie postów umieszczanych w social media, przygotowanie płatnych kampanii reklamowych, redesign i wdrożenie stron internetowych dla Stacji Akademia Rozwoju i PoSzczecińsku a także stworzenie grafik na gadżety

Oct 2021 - Apr 2022

Kierownik projektu (wolontariat)

#PoznajMYPodkarpackie

Jako kierownik projektu #PoznajMYPodkarpackie, odpowiedzialny byłem m.in. za koordynację działań zespołu, pozyskiwanie sponsorów, kontakt z partnerami i mediami, szatę graficzną projektu czy prowadzenie mediów społecznościowych.

Aug 2021 - Dec 2021

Specjalista ds. identyfikacji wizualnej

Hurtownia Kontakt

Stworzyłem dla Hurtowni Kontakt nową identyfikację wizualną. Do moich zadań należało utworzenie nowego logo wraz z księgą znaku, strony internetowej, szablonów grafik na potrzeby mediów społecznościowych, projektu reklamy na elewację budynku itd.

May 2021 - Now

Młodszy grafik

Quasar Agency

Do 
zakresu moich obowiązków należy między innymi: edytowanie treści gotowych grafik
rastrowych i wektorowych, przygotowywanie plików do druku czy tworzenie grafik na potrze

Nov 2020 - Now

Grafik

VapeFully

Jako grafik odpowiedzialny jestem za bieżące prace graficzne, przygotowywanie plików do druku,
 czy tworzenie grafik na potrzeby
 Internetu i druku. Jestem także autorem identyfikacji graficznej dla serii VapeHerbs Ayurveda