Index finger pointing up icon

From: Poland

Location: Brodnica, PL

On Useme since 27 September 2018

Business bag icon

Deals 42

SUCCESSFUL: 42

DISPUTED: 0

FAILED: 0

Chat icon

Opinions 3

POSITIVE: 3

NEUTRAL: 0

NEGATIVE: 0

About me

.

Skills

Android C# Django IOS Java Javascript Mobile design Photoshop Python Vue Web development

Portfolio

Portfolio item TodoApp

Aplikacja do zarządzania codziennymi zadaniami. Jest to wczesna faza rozwoju, wiele funkcji zostanie jeszcze dodanych. Aczkolwiek interfejs użytkownika już teraz wg. mnie jest przejrzysty, klarowny i nowoczesny.

Portfolio item Car Aggregator

Aplikacja webowa agregująca ogłoszenia z licytacji amerykańskich

Scraper Allegro

Allegro REST (.NET CORE) My goal is to scrap all car offers from allegro and group results by dealer. Dealer should store data about nickname, link, average_price, average_production_year I ran immediately into problems, because allegro in new...

Portfolio item Sineq

Gra mobilna na telefony z systemem android. Niekonwencjonalna mechanika gry, choć zamysł rozgrywki był dość prosty. Jest to typowy runner, gra ciągnie się w nieskończoność, liczy się jak najwyższy wynik.

Crawler dle en.autogidas.lt

Crawler pobierajacy wszystkie ogłoszenia ze strony en.autogidas.lt Rezulatem programu jest plik csv, ktory zawiera pogrupowane informacje o każdym sprzedającym w pliku .csv Skrypt używa wielowątkowości, aby znacznie przypieszyć...

Opinions

no avatar
K&K ŁUKASZ KLOC
on 2020-01-07
Wystawiona opinia
Jak się okazało zlecenie nie należało do najłatwiejszych jak się mogło wydawać na pierwszy rzut oka. Jednak ogromna wiedza z różnych obszarów programowania, jak i zaangażowanie Wykonawcy pozwoliły na pomyślne zakończenie zlecenia. Po zakończeniu Wykonawca dalej angażował się w dzieło by dopracować niezauważone wcześniej błędy. Jako firma jesteśmy w stu procentach zadowoleni. Wszystko co chcieliśmy dostać - dostaliśmy w bardzo profesjonalnej formie. Na koniec wykonawca sam zaproponował wgranie skryptu na nasz serwer. Dzięki temu do nas należało tylko testowanie. Bardzo dziękuję i na pewno skorzystam jeszcze z usług tego Pana.
no avatar
Foter
on 2019-01-18
Wystawiona opinia
W branży IT przepracowałem już wiele lat i w nie jednym projekcie uczestniczyłem. Zachęcony zaletami tego portalu wystawiłem tu również kilka zleceń programistycznych. Moje wnioski - TRAGEDIA. Na jedno zlecenie potrafi się zgłosić 50 wykonawców. Także wybór ogromny, ale jakość podejścia do zleceniodawcy - tylko spuścić zasłonę milczenia. Jednak ten wykonawca jest inny. Swoim podejściem mnie pozytywnie zaskoczył i zdeklasował konkurencję. Dodatkowo szybko i sprawnie wykonał powierzone zadanie. Tak więc: Jeśli nie chcesz się przedzierać przez port folio ponad 50 potencjalnych wykonawców. Jeśli finalnie nie chcesz otrzymać produktu, który nie spełni twoich potrzeb. Jeśli nie chcesz, aby cena startowa spuchła kilkukrotnie. To do swojego projektu IT wybierz TEGO wykonawcę!
Bajt-Media.pl
Bajt-Media.pl
on 2018-09-28
Wystawiona opinia
Jak najbardziej polecam , szybko, tanio i bardzo profesjonalnie!

Completed offers 9

  • Nazwa firmy | miasto | adres | kod pocztowy | email | telefon | liczba ofert | łączna cena wystawianych samochodów | url link do klienta |strona intenetowa (o ile jest podna) Interesuja mnie firmy i osoby prywatne. Oczywiscie chcialbym miec tez mozliwosc aktualizacji bazy co jakis czas
  • Witam Potrzebuję formularz rezerwacyjny na moją stronę www. Główne zadanie to rezerwacja terminu odbioru osoby z danego miejsca,podanie daty, godziny, itp. Oczywiście w języku Polskim, i w innych stylach do uzgodnienia po wybraniu zleceniobiorcy. Po wypełnieniu formularza ma on wysłać wszystkie informacje na wskazany adres e-mail, nie musi być oparty o bazę danych, może być zwykły mail, byle dobrze sformatowany aby był dobrze czytelny dla osoby odbierającej zlecenie. Jako opcja może także on wysyłać informacje do osoby , która złożyła zlecenie z potwierdzeniem - ale to jeśli nie będzie dużo pracy z tym. Dziękuje za uwagę. Bartosz
  • Potrzebuje osoby, która wie co oznacza "data mining from websit" i pobierze mi dane ze wskazanej przeze mnie strony.
  • Skrypt synchronizujacy stany produktów pomiędzy magazynem wfirma a trzema sklepami na clickshop. Chciałbym mieć możliwość wyłączenia produktów nie podlegających synchronizacji. Synchronizacja kilka razy dziennie. Dokumentacja api wFirma: https://doc.wfirma.pl/ Dokumentacja api Clickshop https://tech.clickshop.pl/developers
  • Do wykonania jest skrypt, który będzie wchodził na podane domeny (np. w pliku txt) a następnie przechodząc po wszystkich podstronach danej domeny, które sam sobie znajdzie będzie zapisywał do pliku linki wychodzące z tych podstron. Podobną funkcjonalność ma Screaming Frog, jednak jest on jakieś 100x za wolny do tego. W tym skrypcie chodzi głównie o szybkość i wielowątkowość.
  • Witam serdecznie. Potrzebuję wykonać aplikację która będzie pokazywać aktualne oferty z aukcji samochodowych na mojej stronie www.
  • Zlecę przygotowanie mechanizmu pozwalającego na automatyczne wyselekcjonowanie zdjęć (plików jpg, png) przedstawiających plany (rzuty) mieszkań. Mechanizm ma umożliwiać wybranie spośród kilkudziesięciu tysięcy zdjęć tylko takich, które przedstawiają plan mieszkania. Mechanizm powinien być zbudowany w oparciu o AI.
  • Poszukuję specjalisty, który stworzy arkusz kalkulacyjny, w którym możliwe będzie wyszukiwanie podmiotów w bazie KRS w oparciu o zadane kryteria wyszukiwania (kod PKD, powiązania, data rozpoczęcia działalności itd.), z wykorzystaniem api KRS (posiadam dostęp do api)
  • Mam istniejące rozwiązanie stworzone w VB 2010 korzystające z WebApi Allegro i potrzebuję je stopniowo je przerobić, aby korzystało z REST API Allegro. Potrzebuję pomocy w pokazaniu jak się do tego zabrać np. z wykorzystaniem VS 2017 i pomocy w odpaleniu jakiejś prostej funkcjonalności np. logowanie i pobranie listy aktywnych ofert dla danego konta z Allegro.