Index finger pointing up icon

From: Poland

Location: Warszawa

On Useme since 3 January 2022

About me

Zajmuję się razem z mężem działaniami marketingowymi oraz programistycznymi. Wykonujemy strony internetowe, prowadzimy kampanie marketingowe na platformach Linkedin, Facebook, Google, Instagram, piszemy i tłumaczymy teksty, prowadzimy kampanie e-mail marketingowe.

Skills

Article Blog Cms Copywriting Css English Facebook Fanpage Frontend Html Html5 Online shop Pre-sell text Product description Search optimization Seo Service description Social media Templates Translation Web development Web site Woocommerce Wordpress

Portfolio

Portfolio item Strona WWW Salvatti.pl

Stworzenie strony WWW dla jednej z największych organizacji pozarządowych w kraju. Kompleksowy projekt oraz wdrożenie wraz z migracją starych treści oraz promocją witryny.

Quiz JPII

Akcja promująca 30-lecie pielgrzymki papieża Jana Pawła II do Polski. Akcja promowana była między innymi w TVP oraz mediach głównego nurtu oraz na bilbordach. Wzięło w niej udział ponad 5 tysięcy osób z całego kraju.

Portfolio item Strona WWW pakietów medycznych LuxMed

Stworzenie nowoczesnej, responsywnej strony internetowej dla pakietów medycznych Grupy LuxMed.

Promocja nowych etykiet RTV i AGD

W 2021 roku zmieniły się etykiety energetyczne w urządzeniach RTV i AGD. Prowadziliśmy kampanię społeczną informującą ludzi o zmianach i zwiększającą świadomość. Dotarcie do 45 tysięcy osób i ponad 9 tysięcy wizyt na stronie miesięcznie.

Portfolio item Promocja salonu manicure

Promocja usług salonu manicure/pedicure w Warszawie. Branża z wysoką konkurencją i niski budżet. Mimo tego udało się dotrzeć do 50 klientów w okresie 3 tygodni.