Cover photo
Index finger pointing up icon

From: Poland

Location: Zawiercie, PL

On Useme since 18 September 2019

Business bag icon

Deals 8

SUCCESSFUL: 7

DISPUTED: 0

FAILED: 1

Chat icon

Opinions 1

POSITIVE: 1

NEUTRAL: 0

NEGATIVE: 0

About me

Pomagamy małym i średnim przedsiębiorstwom w rozwoju biznesu w internecie. Oferujemy kompleksowe rozwiązania w zakresie e-marketingu i e-PR-u.

Nasza misja Wdrażanie usług digitalowych, które pomagają wyróżnić się na rynku. Pomożemy zwiększyć sprzedaż w Twojej firmie.

Nasza wizja Inspirować, współpracować, kreować przyszłość. Jesteśmy po to, aby razem z Tobą odnieść sukces!

Zapraszamy do kontaktu.

Skills

Blog Content audit Copywriting Editing Facebook Fanpage Instagram Marketing strategy Online advertising Online shop PR Pre-sell text Product description Search optimization Seo Service description Social media Specialized Text editing Wordpress

Portfolio

Opinions

Dobry Zleceniodawca
Dobry Zleceniodawca
on 2021-07-08
Wystawiona opinia
Polecam współpracę. Bardzo dobra terminowość oraz jakość realizacji zlecenia. Wszystko zgodnie z ustaleniami stron.

Freelancer's reply

INTENSE e-marketing | e-PR
INTENSE e-marketing | e-PR
on 2021-07-09
Dziękuję bardzo za opinię :) Pozdrawiam serdecznie

Completed offers 4

  • Dzień dobry, Zlecę wykonanie 50 wpisów w mediach społecznościowych (głownie Facebook, Twitter) z aktywnym linkiem. Bardzo zależy mi na tym, aby wpisy pojawiały się w różnych grupach, najlepiej tematycznych (branża - praca, zdrowie, AGD, budownictwo, motoryzacja, architektura). Wpisy nie muszą być rozbudowane, ale każdy wpis musi być unikalny i być związany z określoną tematyką. Termin realizacji - 29 października.
  • Polityka kadrowa - Jak efektywnie i profesjonalnie rekrutować i zarządzać personelem. Ogólne informacje o temacie dodatkowo uwzględniające potrzeby firmy 5 osobowej . 1. Jak planować zapotrzebowania na personel (także w systemie umów cywilnoprawnych, outsourcingu pracowniczego) 15tys zzs 2. Jak zbudować zasady wynagradzania personelu 10tys zzs 4. Jak integrować załogę 15tys zzs 5. Jaki wprowadzić system motywacyjny w firmie 15tys zzs 6. Przykładowy regulamin organizacyjny 10-15tys zzs Proszę o informację o terminie i cenie za 70tys zzs Pozdrawiam Cezary
  • Szukam osoby, która pomoże nam w przygotowywaniu treści do reklam na Facebooku Dla naszych klientów prowadzimy działania reklamowe na Facebooku. Przygotowujemy i ustawiamy kampanię, dobieramy grupy docelowe, przygotowujemy grafiki, video itp. Szukamy osoby, której prześlemy następujące informacje: - format reklamowy - grupa docelowa - jaki komunikat powinna reklama zawrzeć I osoba ta przygotuje nam treść do reklamy. Treść powinna zawierać też ikonki Szukam osoby reponsywnej, która maksymalnie w jeden dzień roboczy przygotuje treści na podstawie moich informacji Częstotliwość: kilka tekstów tygodniowo. W ofertach bardzo prosiłbym o cenę za 1 tekst reklamowy lub uszczegółowienie tej oferty.
  • Dzień dobry, poszukuję osoby, która podejmie się napisania 2 merytorycznych artykułów z obszaru strategii marketingowych osadzonych w sprawdzonych źródłach naukowych z podanym piśmiennictwem sięgającym najdalej ostatnich 5 lat (w przypadku klasyki mogą to być starsze dzieła). Dokładny temat podam osobom zainteresowanym. Objętość: oba teksty po ok. 10-12 tys. zn. ze spacjami (czyli suma zlecenia to ok. 20-22 tys. ze sp.). Piśmiennictwo wchodzi w objętość artykułu. Maksymalnie 20 pozycji piśmiennictwa, chyba że uzasadnione będzie inaczej. Po tym zleceniu możliwe kontynuowanie współpracy przy innych projektach.