* ilustracje * grafika

* ilustracje * grafika

Joined on: 2015-01-04
Sosnowiec, Poland
Verified

Posiadam 9 letnie doświadczenie w projektowaniu graficznym i ilustracji.

W zakres wykonywanych przeze mnie prac wchodzą:

- logo/identyfikacja wizualna - ilustracje (wektorowe, rastrowe) - projekty nadruków i grawerów (koszulki, kubki, gadżety) - projekty postaci, brand hero, maskotek firmowych

Strona mojego portfolio: www.malowanienaśniadanie.pl

Serdecznie zapraszam do współpracy Kamil Ćwieląg

LOGO PORTFOLIO

Wybrane projekty logo zrealizowane przeze mnie znajdują się na stronie z moim portfolio - www.malowanienaśniadanie.pl (ZAKŁADKA PORTFOLIO/LOGO).

T-SHIRT DESIGNS PORTFOLIO

Wybrane projekty nadruków na koszulki, bluzy, kubki i inne gadżety znajdują się na stronie mojego portfolio: www.malowanienaśniadanie.pl (ZAKŁADKA PORTFOLIO/WZORY NA KOSZULKI). Serdecznie zapraszam do oglądania.

ILUSTRACJE PORTFOLIO

Wybrane ilustracje wykonane przeze mnie znajdują się na stronie mojego portfolio: www.malowanienaśniadanie.pl (ZAKŁADKA PORTFOLIO/ILUSTRACJE). Serdecznie zapraszam do oglądania.

Projekty na koszulki

W ciągu ostatnich lat stworzyłem setki, jeśli nie tysiące projektów nadruków na koszulki, kubki etc. Część z nich można obejrzeć na mojej stronie: www.malowanienaśniadanie.pl (w zakładce PORTFOLIO/WZORY NA KOSZULKI) do czego serdecznie zachęcam.

download:

Projekt symbolu drużyny sportowej

experience: positive | written:

Comment: Szczerze polecam współpracę z Panem Kamilem - działa szybko, profesjonalnie, jest terminowy. Doskonale rozumie klienta i potrafi znaleźć odpowiednie rozwiązanie w oparciu o wytyczne. Jestem bardzo zadowolona z przebiegu współpracy i jej efektów.

Freelancer's reply: Udana i przebiegająca w miłej atmosferze współpraca. Jak najbardziej polecam.

Projekt logotypu i banneru

experience: positive | written:

Comment: Współpraca z Panem Kamilem była miła i bardzo profesjonalna. Wykonawca w pełni wywiązał się z zawartej umowy. Dostarczone dzieło w pełnym zakresie spełnia moje oczekiwania. Pan Kamil przesłał również oświadczenie o przekazaniu autorskich praw majątkowych. Polecam współpracę z Panem Kamilem, jako rzetelnym i odpowiedzialnym wykonawcą.

Freelancer's reply: Współpraca z Panem Michałem była profesjonalna i bezproblemowa. Kontrahent wiedzący czego chce, zdecydowany i zorientowany w obecnych trendach. Zdecydowanie polecam.

See all opinions...