Cover photo
Index finger pointing up icon

From: Poland

Location: Siemianowice Śląskie, PL

On Useme since 28 July 2021

About me

To ja - Natally Lebda!

Nie lubię rutyny, to też wszędzie mnie pełno ☺ Aktualnie → Asystentka Prawna 🙌

Moją najmocniejszą cechą jest KREATYWNOŚĆ.

  • Uwielbiam cykać fotografie - w tym miejscu pochwalę się, że w 2022 zostałam wyróżniona w Ogólnopolskim Konkursie na Najlepszy Portret 2022, czego następstwem było ukończenie kursu fotograficznego wraz z Akademią "Fotografika".
  • Bardzo dobrze czuję się przed kamerą! Niejednokrotnie w życiu usłyszałam, że mam radiowe brzmienie głosu, a czytanie..mówienie..sprawia mi ogromną przyjemność!
  • Lekkie pióro - tak, to moja super moc ☺ Dodam, że w pracy od prawie 4 lat zajmuję się szeroko pojętą ANALIZĄ i RESEARCH'em - co niesamowicie pomaga w sporządzeniu najwyższej jakości np. artykułu, notatki, czy jakiejkolwiek treści - na każdy temat.

W życiu byłam też → reporterką, nauczycielką j.polskiego, ponadto tańczyłam, ćwiczyłam judo, strzelałam na strzelnicy i występowałam w teatrze.

Zapraszam Cię! ♥

CV / Résumé

Jun 2022 - Now

Senior Specialist - Customer Journey Universal

ING Bank Śląski S.A. w Katowicach

Praca w duchu Agile. Stanowisko analityczno-biznesowe. Utrzymanie produkcji (m.in. obsługa incydentów zgłaszanych przez Klientów w ramach transakcji kartowych - analiza i szukanie rozwiązania problemu);koordynowanie zmian w procesach/produktach, etc

Jan 2021 - Now

Reporterka

UŚ w Katowicach - Telewizja - UŚ TV

M.IN.: realizacja produkcji materiałów multimedialnych i transmisji online; obsługa serwisów internetowych oraz mediów społecznościowych jednostek UŚ Katowice; przeprowadzanie wywiadów; przygotowywanie pytań; montaż nagrań; fotografia, etc.

Nov 2019 - Now

Nauczycielka języka polskiego

SpeakPOLISH - Polish Language Center w Katowicach

Nauka podstaw języka polskiego uczniów (w wieku 20-40 lat) pochodzących z różnych kontynentów świata; samodzielne opracowywanie lekcji.

Oct 2019 - Now

KYC Specialist

ING Bank Śląski S.A. w Katowicach

Praca na stanowisku analitycznym. Uczestnictwo w procesie nawiązania relacji z klientem biznesowym, poprzez analizę dokumentacji klientów w procesie Customer Due Diligence - Poznaj Swojego Klienta (KYC).

May 2018 - Now

Praktykantka w dziale ds. księgowości

Centrum Usług Wspólnych w Katowicach

M.IN.: księgowanie i dekretacja wpływów i wypływów środków pieniężnych na podstawie wyciągów bankowych; wprowadzanie informacji oraz weryfikacja zgodności dokumentacji w programie księgowym; wsparcie zadań administracyjnych; zarządzanie dokumentacją