Index finger pointing up icon

From: Poland

Location: Gołcza, PL

On Useme since 14 August 2020

Business bag icon

Deals 40

SUCCESSFUL: 40

DISPUTED: 0

FAILED: 0

Chat icon

Opinions 2

POSITIVE: 1

NEUTRAL: 1

NEGATIVE: 0

Skills

Api Backend Cms Coding Css Databases Django Domain name Frontend General applications Html Html5 Javascript Joomla Linux Mysql Payment module Php Prestashop Server Server administration Sql Templates Web application Web development Web site Website administration Windows Wordpress Xml

Portfolio

ericjude.photography

Simple photography portfolio for a client in Singapore.

Portfolio item ericmentors.com

Website based on Wordpress. The template was prepared on the basis of the PSD file provided by the client. The website is responsive and works on all devices. Customer from Singapore.

aboutbride.de

Wordpress website developed by me by implementing new solutions in the form of PHP scripts responsible for sending e-mails, newsletter, payments, generating invoices. Editing style and SEO to increase the value of the page in PageSpeed Insights...

Opinions

Reviu
Reviu
on 2021-12-12
Wystawiona opinia
W miarę ok, wiedza też raczej jest, ale: - w wielu miejscach użyto bezpośredniego linku, a nie odnośnika do nazwy z bazy danych, a zaznaczałem, że ma to być coś do wielu stron, - po współpracy zaczęły pojawiać się błędy, brak kontaktu, - już w trakcie zaczęło się przeciąganie, słaby kontakt, - ostateczne poprawki miały być, być, Grzegorz urwał kontakt, wszystkie wiadomości ignorował, migał się, bo przecież umowa na stronie już zakończona, więc nie obchodzi go, do czego się zobowiązał. Polecam, jeśli nie spieszy się ze zleceniem, da rozsądną cenę oraz jasno zdefiniujecie warunki oraz terminy. Potrafi zrobić sporo, jednak nie zawsze jest to kod pisany z zachowaniem najlepszych praktyk. Nie zdziwi mnie negatywna opinia w "podzięce", ponieważ bywało nerwowo, ale ja oceniam obiektywnie, a nie przez tego pryzmat.

Freelancer's reply

Grzegorz Garbacz
Grzegorz Garbacz
on 2021-12-15
Opinia wystawiona pół roku po współpracy (dokładnie 16 grudnia, jutro będzie pół roku). Po takim czasie sklep może zacząć się rozjeżdżać. Tak działają CMSy, że czasami po najnowszej aktualizacji trzeba znowu zajrzeć do kodu i coś poprawić we wtyczkach czy stylu. Bywało nerwowo, bo zleceniodawca strasznie dociekliwy na najmniejsze szczegóły, o których nie wspominał na początku. Gdyby wspomniał, pewnie cena za wykonanie byłaby odpowiednio wyższa. Wiadomości z poprawkami ignorowałem po zakończeniu współpracy, bo skoro zleceniodawca opłacił fakturę, to znaczy, że zatwierdził pracę i w tym momencie moja rola się kończy. To, co zostało zlecone w początkowej fazie współpracy zostało wykonane i zleceniodawca zatwierdził to opłaceniem faktury. Późniejsze rzeczy to dodatki, o których nie było mowy, a ja nie jestem organizacją charytatywną.
Emekzett 2
on 2021-07-01
Wystawiona opinia
Najlepszy. Ma wiedzę z każdej dziedziny. Jeśli chodzi o strony internetowe - zrobi wszystko. Nie ma dla niego rzeczy niemożliwych!