Settle a deal with your client and get a reward. The offer ends in 30 days.
Index finger pointing up icon

From: Poland

Location: Śmielin, PL

On Useme since 28 April 2023

Business bag icon

Deals 6

SUCCESSFUL: 6

DISPUTED: 0

FAILED: 0

Chat icon

Opinions 3

POSITIVE: 1

NEUTRAL: 0

NEGATIVE: 2

About me

Usługi Programistyczne Front&Backend. Zarządzanie i administrowanie serwerami vps/dedykowanymi oraz bazami mysql. Oferty copywritera, redaktora, research oraz analizy rynku. Podstawowe zlecenie graficzne rastrowe & wektorowe.

Skills

Adobe photoshop Api Backend Bussines card CakePHP Cms Coding Crm Css Databases Django Domain name Dtp Frontend Html Html5 Java Javascript Leaflets Linux Mysql Online shop Php Postgresql Python Server Service Sql Web application Web development Web site Windows Xml

Portfolio

ShowerGlass

Sklep internetowy z magazynem fizycznym sprzedający szkło na wymiar do użytku łazienkowego oraz pełen asortyment elementów łazienkowych. Strona bazująca na BigCommerce.

Opinions

TIDY JOB
TIDY JOB
on 2023-06-22
Wystawiona opinia
Uwaga Oszust !!!! poprosił o wysłanie zaliczki po czym kontakt sie urwał
res.end('Hello World!');
Res.end('Hello World!');
on 2023-05-19
Wystawiona opinia
OSZUST. NIE WYKONAŁ PRACY I URWAŁ KONTAKT POZOSTAWIAJĄC TEMAT BEZ JAKIEJKOLWIEK ODPOWIEDZI. GDY PRZYPADKOWO (CHCIAŁEM OPŁACIĆ INNY PROJEKT I ROBIŁEM TO W BIEGU) OPŁACIŁEM DZIEŁO WRZUCIŁ SCREENA NIESWOJEJ PRACY.

Freelancer's reply

GrandePrima
GrandePrima
on 2023-05-19
Nieumyślne opłacenie faktury, której nie miał Pan na myśli opłacić nie jest w żaden sposób moim problemem. Profil zgłoszony do useme. Pozdrawiam.
Solution4u
Solution4u
on 2023-05-11
Wystawiona opinia
Dziękuję za stworzenie fantastycznej strony internetowej! Projekt jest doskonały, a funkcjonalność na najwyższym poziomie. Doceniam wysiłek, który włożyłeś w umożliwienie łatwej nawigacji i atrakcyjnego wizualnie wyglądu. Brawo za świetną pracę!

Freelancer's reply

GrandePrima
GrandePrima
on 2023-05-11
Dziękuję bardzo za udaną współpracę i zapraszam do kolejnych :)

Completed offers 3

  • I need for my FP 1) Set up forms from FB with SMS APi. 2) sms will go out to customers with link to LP with Video, 3) Preparation of Leanding Page with Video (video we will prepare). 4) On the landing Page call to action. Please specify : the price of such an event implementation time what you need from me
  • Witam, mamy niestandardową wtyczkę do WordPress. Wtyczka wyszukuje i przegląda obrazy adobe stock na podstawie wprowadzonych danych wyszukiwania. Problem polega na tym, że wtyczka pokazuje złe wyniki, nie adekwatne do prawdziwych wynikach wyszukiwania Adobe. Na zrzucie ekranu jest wtyczka w języku polskim. Po lewej stronie masz wyniki z filtra: panoramiczny i słowa kluczowego "owoce" jak widać jest duża różnica między rzeczywistymi wynikami adobe stock z prawej strony i nie pokazuje stron tak dobrze jak 1/2/3/i tak dalej. Chcemy dodać funkcjonalność "zapisz podgląd", która będzie polegała na pobraniu wersji bezpośredniego podglądu obrazu. Po zaakceptowaniu wyślę Ci wtyczkę w .rar, abyś mógł pracować na swojej lokalnej stacji.
  • Hi. We have a site built on Wordpress (Themosis framework) using ACF and WPML. We want to add an additional language to it via WPML. When adding manually (in the panel from editing the site), ACF fields do not copy. The issue at hand.