Index finger pointing up icon

From: Poland

Location: Łódź

On Useme since 22 December 2021

About me

Mama, Żona, Wielbicielka papieru i możliwości, które on daje… Językoznawca z wykształcenia, projektant z zamiłowania. Zauroczona minimalizmem i skandynawską bielą. Moje prace utrzymane są w jednolitej stylistyce zainspirowanej delikatnością, eterycznością, przejaskrawionym niedopowiedzeniem… Wiele uwagi przykładam do kompozycji, idealnej kolorystyki i odpowiedniego doboru fontów. To wszystko sprawia, że papeteria jest spójna, wymarzona i …idealna! Z głową pełną pomysłów, pasją i osobistym zaangażowaniem odnajduję się także w copywritingu, wszelakich tekstach, artykułach i wszystkim tym co trzeba napisać :) W social media czuję się jak ryba w wodzie :) Oto cała ja!

Skills

Adobe illustrator Adobe indesign Adobe photoshop Article Banner Bussines card Buzzmarketing Copywriting Corporate identity Graphics Illustrations Layout design Leaflets Logo Online lessons Posters Pre-press Social media Text editing Typography Vector graphics

Portfolio

Portfolio item papeteria ślubna

Jestem Pasjonatką swojej pracy, a projektowanie graficzne papeterii ślubnej to cel mojego zawodowego życia! Ale... ukończyłam Filologię Polską, specjalizacja: Promocja, reklama, reprezentacja firmy" zatem nieobce mi meandry językowe :)