Energraficzni

Energraficzni

Joined on: 2020-09-16
Szaflary, Poland
Verified
SKILLS: adobe illustratoradobe indesignadobe photoshopapibackendbannerblogbussines cardcmscodingcorporate identitycssdatabasesdtpfrontendgraphicshtml5javascriptlayout designlayout designleafletslogomysqlonline shopphpposterspre-pressprestashoprwdserviceslicing htmlslicing psdsqlszparowanietemplatesuser experience designvector graphicsweb applicationweb designweb developmentweb sitewoocommercewordpress

Jako firma Energraficzni zajmujemy się projektowaniem grafiki i drukiem materiałów reklamowych od 2017 roku. Tak naprawdę jesteśmy mikroprzedsiębiorstwem, ale radzimy sobie nawet z dużymi projektami. Naszym największym atutem jest to, że do każdego projektu podchodzimy z całym sercem i pasją do designu. Każdy projekt bierzemy na poważnie i dbamy o każdy detal nie tylko w wykonywanym zadaniu, ale i ogólnie w naszej współpracy z klientem.

Projekt logo dla pracowni kowalstwa artystycznego

Logo dla pracowni kowalstwa artystycznego w Kościelisku na Podhalu. Projekt jak widać jest kombinacją symboliki kowalskiej i miejsca gdzie się znajduje. Mając na uwadze charakter wykonywanej działalności i sposób w jaki będzie prezentowane logo, mogliśmy pozwolić sobie na więcej szczegółów w projekcie.

Karta stałego klienta dla firmy gazowej

Plakat dla firmy gazowej

Karta zleceń i materiały promocyjne dla serwisu samochodowego

Projekt billboardu

No reviews.