Index finger pointing up icon

From: Poland

Location: Sobolew, PL

On Useme since 8 September 2016

Business bag icon

Deals 265

SUCCESSFUL: 265

DISPUTED: 0

FAILED: 0

Chat icon

Opinions 13

POSITIVE: 12

NEUTRAL: 0

NEGATIVE: 1

About me

Dzień dobry,

jestem copywriterem z kilkuletnim doświadczeniem. Oferuję swoją pomoc w przygotowaniu tekstów:

 • artykuły specjalistyczne,
 • artykuły pozycjonujące (SEO),
 • artykuły blogowe,
 • opisy produktowe,
 • teksty na strony WWW,
 • teksty zapleczowe,
 • precle,
 • i inne.

Realizuję również zlecenia z zakresu: synonimizacja tekstów.

Tworzone przeze mnie treści są unikalne, z uwzględnieniem zasad SEO, napisane przystępnym językiem, który jest dopasowany do rodzaju tekstu. Cechuje mnie terminowość, a owoce mojej pracy to wysokiej jakości treści.

Zapraszam do zapoznania się z moim portfolio poniżej - są to próbki kilku moich prac. Zainteresowanym mogę przesłać w wiadomości prywatnej więcej materiałów do wglądu.

Pozdrawiam,

Emilia

Skills

Ad publishing Advertorial Article Blog Bussines card Category descrpition Cms Copywriting Databases Descriptions Dodawanie produktów Ebook creation Editing E-marketing Expert text Facebook Graphics Guide text Instagram Leaflets Linkedin Marketing text Polish Posters Pre-sell text Product description Proofreading Raster graphics Search optimization Sector Seo Service description Songwriting Specialized Static banner Text editing Translation Vector graphics Wordpress

Portfolio

Opinions

Kasia So Many Stories
Kasia So Many Stories
on 2022-04-07
Wystawiona opinia
Niestety Pani Emila nie wywiązała się z terminu i z bardzo dużym opóźnieniem odpowiadała na wiadomości. Tekst, który otrzymałam odbiegał od zamówienia i w efekcie musiałam napisać go sama. Duże rozczarowanie.

Freelancer's reply

Emilia R.
Emilia R.
on 2022-04-08
Zgodnie z regulaminem serwisu „Freelancer nie powinien rozpoczynać realizacji Zlecenia przed otrzymaniem informacji o zabezpieczeniu środków pieniężnych na realizację Zlecenia”. Informację o wpłacie otrzymałam 27.03 o godz. 16.58 (niedziela). Dzieło zostało dostarczone 28.03 o godz. 12.52 (poniedziałek). Tekst miał zostać przygotowany na 1 stronę – wyszedł dłuższy po uwzględnieniu wszelkich wytycznych. Jednocześnie zadeklarowałam, że w razie konieczności mogę go skrócić. Duże opóźnienie w odpowiadaniu na wiadomości? Raczej normalne, biorąc pod uwagę, że w międzyczasie realizowałam inne powierzone mi zadania i nie zawsze jestem w stanie odpisać w ciągu kilku minut na wszystkie wiadomości… Żałuję, że Zleceniodawca urwał kontakt po moim wyjaśnieniu, dlaczego odpisuję z „opóźnieniem”. Byłam gotowa wprowadzić ewentualne korekty w tekście. Ze swojej strony – jako Zleceniobiorca – współpracy z Kasia So Many Stories – NIE POLECAM. Liczba zrealizowanych przeze mnie prac oraz pozostałe pozytywne opinie – mam nadzieję, że jednak mówią same za siebie ;)
Fusion Marketing
Fusion Marketing
on 2021-07-16
Wystawiona opinia
Realizacja zlecenia bez zarzutu. Teksty napisane solidnie z wykorzystaniem przesłanych wytycznych. Copywriterka indywidualnie podchodzi do każdego zlecenia i wychodzi z inicjatywą, jeśli widzi, że temat ma potencjał. Po pierwszej realizacji postanowiliśmy kontynuować współpracę, a to tylko potwierdza zadowolenie z usług.
no avatar
Waren1987
on 2021-06-18
Wystawiona opinia
Zlecony artykuł został napisany ciekawie i sprawnie. Zdecydowanie polecam! :)
no avatar
Teksty dla fuduszu pożyczkoweg
on 2020-02-21
Wystawiona opinia
Zdecydowanie polecam Emilie - terminowo, dokładnie, zgodnie z wytycznymi. Taka współpraca to przyjemność. Polecam! :)
no avatar
Snow Girl
on 2018-07-16
Wystawiona opinia
Rzetelnie, terminowo i na temat. Bez zbędnego lania wody.
no avatar
Stylem
on 2018-06-01
Wystawiona opinia
Niesamowicie rzetelna praca! Naprawdę polecam współpracę. Tematyka była ciężka i wymagała sporej wiedzy lub przynajmniej dużej ilości czasu poświęconego na zgłębienie tematu. Praca została wykonana na 100%.
no avatar
Klub Nowodworski
on 2017-06-29
Wystawiona opinia
Wszystko poszło sprawnie i rzeczowo. Polecamy
no avatar
Iulia
on 2017-06-05
Wystawiona opinia
no avatar
Dawid1986
on 2017-05-13
Wystawiona opinia
Wszystko sprawnie i w terminie
no avatar
Ratele
on 2017-04-28
Wystawiona opinia
Moja ocena może być tylko jedna - 6+. Profesjonalne podejście do zlecenia, terminowość i wyczucie potrzeb klienta, co cechy Pani Emilii. Polecam serdecznie.
no avatar
Werdan
on 2017-04-23
Wystawiona opinia
Wszystko super. Polecam współpracę.
TEMPS Piotr Smirnow
TEMPS Piotr Smirnow
on 2017-03-13
Wystawiona opinia
Fantastyczna współpraca. Wykonana praca jest bardzo profesjonalna. POLECAM!

Freelancer's reply

Emilia R.
Emilia R.
on 2017-03-13
Dziękuję za współpracę. Użytkownik jako Zleceniodawca jasno określa czego oczekuje. Świetny kontakt. Polecam!
no avatar
Bracia Kowalscy
on 2016-11-15
Wystawiona opinia
Polecam. Super kontakt. Rzetelność. Wytrwałość w nanoszeniu poprawek.

Completed offers 10

 • Zlecenie zawiera przygotowanie 40 tekstów po 5 tysięcy znaków. Teksty będą znajdować się na stronie gabinetu psychoterapii i podzielone będą na: - teksty ofertowe - tutaj znajdzie się definicja i informacja o tym, że gabinet prowadzi działalność w podanym zakresie, - teksty poradnikowo - blogowe. Np. dla słowa "choroba parkinsona" - przygotujemy - 1 tekst ogólny dotyczący choroby parkinsona wraz z informacją marketingową - dodatkowe teksty typu: " Objawy psychiczne w chorobie parkinsona", "leczenie otępienia w chorobie parkinsona" , "Rehabilitacja w chorobie parkinsona - ćwiczenia". My przygotujemy dokładną rozpiskę wszystkich tekstów wraz z listą słów kluczowych które mają pojawić się w tekście.
 • Zlecę przygotowanie tekstów na stronę o tematyce dotyczącej gier liczbowych (Lotto, gry losowe, totalizator). Teksty muszą być zróżnicowane i unikalne. Proszę o wycenę 10 tekstów zawierających 2000-2500 znaków.
 • Zlecenie obejmuje napisanie dwóch artykułów dotyczących diety ketogenicznej, które zostaną umieszczone na blogu marki sprzedającej produkty dedykowane tej diecie. Charakter produktowy i edukacyjny. Materiały zostaną przesłane do wybranych osób. Materiały będą dostępne głównie w języku angielskim. Istnieje możliwość nawiązania stałej współpracy: prowadzenie bloga, social mediów, uczestnictwo w działaniach marketingowych.
 • Zlecę napisanie tekstów na temat przeprowadzek. Długość jednego tekstu min 3000 znaków Kazdy tekst to podstrona z ofertą skierowana do klienta, tj. ma zachęcić użytkownika do skorzystania z oferty. Oprócz tego ma zawierać naturalnie wplecioną frazę kluczową (tytuł), jej odmiany i pochodne(?). Dzielnice: 1.Białołęka 2.Bielany 3.Bemowo 4.Ursus 5.Źoliborz 6.Praga Północ Tytułu wpisów, które mają być opublikowane na zewnętrznych portalach w celu pozycjonowania strony: 7.Ile kosztuje przeprowadzka mieszkania? 8.O czym pamiętać planując przeprowadzkę? 9.Wszystko co warto wiedzieć o przeprowadzce domu? 10.Planowanie przeprowadzki do Warszawy WAŻNE - proszę o oferty z przeniesieniem praw autorskich
 • Witam, Mamy do sprawdzenia językowego (styl, ortografia) 156 stron czasopisma naukowego. Zakres tematyczny czasopisma to historia i dziedzictwo kulturowe. Czas na realizację zadania to ok. 7 dni.
 • Poszukuje osób do pisania tekstów , artykułów – proszę o podanie ceny za artykuł Na początek 5 artykułów - pokój dziewczynki jak urządzić - stół do małego mieszkania jaki dobrać - jak urządzić sypialnię - kolory ścian w salonie - materac jaki wybrać Teksty unikalne nie potrzebujemy „wklejaczy” , prosimy o przesłanie 2-3 zdania próbki tekstu . Lokowanie 2-3 produktów w artykule ze strony meble-do.pl Chętnie stała współpraca artykuły , opisy produktów. Proszę o wycenę 2500 znaków oraz pełną wycenę 5 artykułów.
 • The first order would be to write 6 articles of 5,000 characters with spaces each. We will provide the topics and keywords on priv to selected people. In the offer, please include the rate for 1000 characters with spaces.
 • Zlecę napisanie tekstu na bloga na temat 'majówka na mazurach'. Długość tekstu około 3000 znaków. Mile widzanie osoby z doświadczeniem w pisaniu tekstów SEO.
 • Coś w rodzaju baneru/ plakatu. Chodzi o akcję charytatywną, zbiórkę pieniędzy dla mojej znajomej. Baner będzie wykorzystywany głównie w postach na facebooku. Przesyłam coś co miała wcześniej zorganizowane, ale jest to bardzo słabe. https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=1812361425707040&id=100007995990128. Ewentualne pytania ? Proszę pisać :)
 • Dzień dobry, poszukuję copywritera/ów do długoterminowej współpracy przy pisaniu wysokojakościowych artykułów dotyczących pracy, kariery, rozwoju zawodowego, życia studenckiego. W tym zleceniu zlecę napisanie jednego artykułu dt. książeczki sanepidowskiej. Zależy mi na tym, żeby artykuł wyczerpywał temat i odpowiadał na pytania: co to jest k. sanepidowska? jak wyrobić książeczkę sanepidowską? ile jest ważna książeczka sanepidowska? ile trwa wyrobienie? ile kosztuje książeczka sanepidowska? gdzie kupić książeczkę sanepidowską? Artykuł może mieć nawet 8-10 tys. ZZS. proszę o przesłanie wyceny artykułu. pozdrawiam