Cover photo
Index finger pointing up icon

From: Poland

Location: Mysłowice, PL

On Useme since 25 October 2022

Business bag icon

Deals 18

SUCCESSFUL: 18

DISPUTED: 0

FAILED: 0

Chat icon

Opinions 3

POSITIVE: 3

NEUTRAL: 0

NEGATIVE: 0

About me

Cześć!

Cieszę się, że trafiłeś na moją stronę. Pozwól, że opowiem Ci kilka słów o sobie.

Jestem fotografem z Katowic, fotografią zajmuję się od kilku lat sukcesywnie dążąc do osiągnięcia zamierzonego celu. Specjalizuję się głównie w fotografii portretowej, szeroko pojętym reportażu, fotografią mody oraz fotografią wnętrz i studyjną. Posiadam profesjonalny sprzęt oferujący jakość na najwyższym poziomie. Ciągła chęć poznawania nowych technik fotograficznych pozwala mi poszerzać punkt widzenia, dzięki czemu mogę zaoferować Ci nieszablonowe ujęcia i niezapomniane fotografie.

Jeśli spodobają Ci się moje pracę to z ogromną przyjemnością stworzę z Tobą coś niepowtarzalnego!

Zapraszam do obejrzenia pełnego portfolio: www.eliaszjesiak.com

Categories

Portfolio

Portfolio item
Fotografia studyjna
Portfolio item
Fotografia reportażowa
Portfolio item
Fotografia wnętrz
Portfolio item
Fotografia ślubna
Portfolio item
Wnętrza
Portfolio item
Fotografia portretowa
Portfolio item
Fotografia analogowa
Portfolio item
Fotografia ślubna

Opinions

no avatar
Monika Serafin
on 2024-03-07
Wystawiona opinia
Bardzo polecam współpracę. Świetny kontakt, wszystkie pliki dostarczone na czas i w bardzo dobra jakość współpracy. Polecam przy wydarzeniach biznesowych.

Freelancer's reply

Eliasz Jesiak
Eliasz Jesiak
on 2024-03-07
Bardzo dziękuję! :)
no avatar
Home Design
on 2023-11-14
Wystawiona opinia
Współpraca z Eliaszem była udana i mogę go polecić z czystym sercem, każdemu kto szuka profesjonalnego fotografa! Eliasz odegrał kluczową rolę w organizacji sesji zdjęciowej pomagając w znalezieniu odpowiedniego studia, modeli itp. Jego zaangażowanie i pomoc w efekcie przyniosły piękne i wysokiej jakości zdjęcia produktowe. Kontakt z Eliaszem zawsze był sprawny i szybki. Na pewno jeszcze skorzystamy z jego usług! 😊

Freelancer's reply

Eliasz Jesiak
Eliasz Jesiak
on 2023-11-14
Serdecznie dziękuję za ciepłe słowa i docenienie pracy włożonej w całość zlecenia! Życzę sobie i wszystkim klientów jak Home Design!
no avatar
TIMKEN-POLSKA Sp. z o.o.
on 2023-08-30
Wystawiona opinia
Bardzo profesjonalne podejście przy miłej i luźnej atmosferze, co ułatwilo realizacje business'owej sesji zdjęciowej gdyż nie każdy czuje się swobodnie przed obietywem. Sprawny i szybki kontakt, elastyczność, reagowanie na każde nasze życzenie i sugestie, zakończone bardzo fajnymi zdjęciami to właśnie to o co mi chodziło przy tym projecie. Eliasza polecam z czystym sumieniem wszystkim!

Freelancer's reply

Eliasz Jesiak
Eliasz Jesiak
on 2023-11-14
Serdecznie dziękuję za pozytywną opinię! :)

Completed offers 3

  • Relacja z wydarzenia 16-19. https://www.letsmanageit.pl/lmit-nights-78-katowice Liczba 45 zdjęć. Pierwsza paczka 10 zdjęć tego samego dnia podczas wydarzenia ok. godz. 17:00. Spotkanie odbędzie się 22 lutego 2024, godz. 16:00 Biurowce .KTW, Budynek I, 9 piętro - Fujitsu, al. Walentego Roździeńskiego 1, 40-202 Katowice
  • Poszukujemy fotografa, najlepiej z dwiema modelkami, modelem oraz dzieckiem w wieku szkolnym, do wykonania sesji produktowej kilkudziesięciu wzorów bluz (około 57), na białym oraz szarym tle. Od modeli wymagana zgoda na upublicznienie wizerunku. W odpowiedzi prosimy o wycenę uwzględniając wykonanie zdjęć.
  • Poszukujemy fotografa z okolic Katowic, który/a wykona z nami sesję zdjęciową dla naszej firmy. Branża ubezpieczeniowa. Mile widziane niestandardowe podejście aby przełamać stereotyp kołnierzyków w branży ubezpieczeniowej. Proste, modne i na czasie. Bardzo podoba nam się styl amerykańskiego luzu na zdjęciach biznesowych. Fajnie jak pojawi się pomysł, który będziemy powielać, obrać kierunek przyszłych realizacji. Może małe szkolenie ? na temat robienia zdjęć z klientami samodzielnie np na media społecznościowe czy na stronę z telefonu. - reszta do ustalenia. Proszę aby w pakiecie znajdował się też wzoru zgód na udostępnianie wizerunku dla przyszłych kontrahentów lub pracowników.