Index finger pointing up icon

From: Poland

Location: Wrocław, PL

On Useme since 19 December 2021

Business bag icon

Deals 22

SUCCESSFUL: 22

DISPUTED: 0

FAILED: 0

Chat icon

Opinions 1

POSITIVE: 1

NEUTRAL: 0

NEGATIVE: 0

About me

Posiadam wieloletnie doświadczenie w pisaniu tekstów na FB oraz artykułów branżowych. Pisane przeze mnie teksty są merytoryczne i rzetelne, staram się pisać kreatywnie, unikalnie i przejrzyście. Najważniejszy dla mnie jest pomysł i zaciekawienie czytelnika.

Jestem absolwentką Politechniki Wrocławskiej i Uniwersytetu Ekonomicznego (studia podyplomowe). Pisanie to moja pasja i hobby, które bez problemu łączę z moją pracą zawodową .

Skills

Article Blog Copywriting Editing Fanpage Online lessons Pre-sell text Product description Sector Service description Specialized Text editing

Opinions

no avatar
SevenWEB
on 2022-03-28
Wystawiona opinia
Zlecenie wykonane na wysokim poziomie. Bardzo dobry i szybki kontakt. Polecam.

Freelancer's reply

Dorota
Dorota
on 2022-03-28
Bardzo dziękuję i polecam się na przyszłość.

Completed offers 6

  • Przekazujemy wytyczne odnośnie tematów jakie mają być poruszone + słowa kluczowe. Kwota "dla przykucia uwagi" nie będzie brana pod uwagę - wycena za 1000 znaków lub za całość
  • Tematy: Na co zwrócić uwagę przy kupnie mieszkania na rynku wtórnym, pierwotny, działki, domu, apartamentu. Inwestowanie aktywne w nieruchomości. Inwestowanie pasywne w nieruchomości. Tematyka wynajmu.
  • Zlecenie obejmuje przygotowanie treści będących pewnego rodzaju poradnikiem dla osób piszących CV i list motywacyjny dla KONKRETNEGO zawodu (podany po wybraniu oferty). Tekst powinien składać się z: - przykładowego CV (~1500 znaków) - powinien zawierać elementy typu wykształcenie, doświadczenie zawodowe, umiejętności itp. - poradnika pisania CV dla TEGO zawodu (~6000 znaków) - przykładowego listu motywacyjnego (~1500 znaków) - poradnika pisania listu motywacyjnego dla TEGO zawodu (~4000 znaków) Mile widziane osoby, które miały styczność z tego typu treściami, lub z aspektem doradztwa zawodowego, rynkiem pracy, ale oczywiście zapraszam też innych. Będę potrzebował więcej takich treści, więc chętnie nawiąże dłuższą współpracę. Proszę o podanie stawki za 1000 zzs.
  • Zlecę opisanie nowych kategorii ( 7) w sklepie internetowym z osłonami okiennymi, opisy po ok 5000 znaków, Opis kategorii: moskitiery (słowo kluczowe: moskitiery na wymiar) podkategorie: 1 - moskitiery okienne (słowa kluczowe: moskitiera na okno, siatka na okno, moskitiera ramkowa, 2- Moskitiery balkonowe - (słowa kluczowe: moskitiera na drzwi balkonowe, moskitiera na drzwi, moskitiera na drzwi balkonowe na zawiasach, moskitiera drzwiowa,) 3 - moskitiera rolowana (słowo kluczowe: moskitiera rolowana, moskitiera rolowana drzwiowa, moskitiera na drzwi balkonowe rolowana, moskitiera rolowana na okno 4 - Moskitiera plisowana na okno (słowo kluczowe: moskitiery plisowane, moskitiera plisowana cena) 5 - Moskitiera plisowana tarasowa - (słowa kluczowe: Moskitiera plisowana tarasowa, moskitiera plisowana na drzwi balkonowe, ) 6 - Moskitiera plisowana do okna dachowego - słowa kluczowe: moskitiera na okno dachowe, moskitiera okno dachowe, siatka na okno dachowe, moskitiera do okna dachowego, dodatkowo szukam osoby która podejmie się kompleksowego pozycjonowania ww słów kluczowych, w razie zainteresowania proszę o wiadomość, wystawię na to osobne zlecenie. Pozdrawiam
  • Artykuł opisujący charakterystykę zatrudnienia w jednej z popularniejszych restauracji sieciowych w Polsce. Tekst szczegółowy pisany w oparciu o zadany konspekt.
  • Zlecenie polega na rozszerzeniu obecnych opisów o dodatkowe 1000-1500 znaków ze spacjami. Opisy na stronie agencji pracy dla opiekunek osób starszych w Irlandii.