Index finger pointing up icon

From: Poland

Location: Tczew, PL

On Useme since 21 December 2016

Business bag icon

Deals 5

SUCCESSFUL: 4

DISPUTED: 0

FAILED: 1

Chat icon

Opinions 1opinions

POSITIVE: 1

NEUTRAL: 0

NEGATIVE: 0

About me

Witam! Od 2014 roku pracuję w biurze księgowym na stanowisku samodzielnej księgowej. Ukończyłam kurs I stopnia w stowarzyszeniu księgowych i jestem w trakcie kursu II stopnia. Prowadzę Ksiązki KPiR i podmioty na ryczałcie.

Dodatkowo hobbistycznie prowadzę autorską pracownię poświęcona grafice ślubnej. Zajmuję się projektowaniem oprawy graficznej Ślubu i innych uroczystości. Po doświadczeniach zdobytych przy przygotowaniu ślubów własnych i najbliższych znajomych bardzo starannie podchodzę do projektowania zaproszeń dla każdego klienta. Projektowana grafika w 100% jest dobrana do Waszych indywidualnych potrzeb i gustów.

Ukończyłam studia magisterskie na wydziale Architektury i Urbanistyki w Gdańsku a także Architekturę Wnętrz na Gdańskim ASP. Od lat zajmuję się grafiką komputerową. Umiem tworzyć różne projekty graficzne w takich programach jak Adobe Photoshop i Adobe Illustrator.

Moje portfolio : https://www.behance.net/dominikaak762d/moodboards

Skills

Accounting Adobe illustrator Banner Bookkeeping Bussines card Corporate identity Excel Graphics Illustrations Layout design Leaflets Logo Posters Pre-press Typography Vector graphics

Opinions

Aurora
on 2018-11-28
Wystawiona opinia
Bardzo miły i rzeczowy kontakt. Praca wykonana starannie z uwzględnieniem moich uwag zgodnie z oczekiwaniami. Czysta przyjemność współpracy. Dziękuję