Index finger pointing up icon

From: Poland

Location: Kraków, PL

On Useme since 7 April 2020

Business bag icon

Deals 1

SUCCESSFUL: 1

DISPUTED: 0

FAILED: 0

About me

Cześć, bardzo się cieszę, że tutaj zaglądasz.

Od ponad 2 lat pomagam sklepom internetowym i biznesom B2B wykorzystać potencjał reklam Google Ads zwiększając ROAS (zwrot z nakładów na reklamę) lub pozyskać kontakt do klienta (usługi). Do tej pory pracowałam na budżetach od 1k do 30k. Jeżeli strona docelowa klienta nie jest gotowa na przygodę z Google Ads - najpierw poprawki, a potem reklamy.

Pomagam przedsiębiorcom i biznesom z zakresu: - kampanii Google Ads (produktowe, w sieci wyszukiwania i reklamowej, remarketing dynamiczny i w sieci wyszukiwania, kampanie lokalne) - kampanii YouTube Ads - konfiguracji analityki na stronie internetowej (Google Analytics, GA4, Google Tag Manager) - konfiguracji map cieplnych - wyszukiwania słów kluczowych/wyrażeń istotnych z punktu widzenia SEO - optymalizacji wizytówki Google Moja Firma

W swojej pracy wykorzystuje narzędzia takie jak: edytor Google Ads, Senuto/Semstorm, Google Data Studio, Google Tag Manger, Google Analytics. Konfiguruje i optymalizuje kampanie na platformach ecommerce: prestashop, shoper, woocommerce/wordpress, shoplo.

Wspólnie wygenerujemy najlepsze wyniki. Serdecznie zapraszam do współpracy.

Skills

Google ads Google AdWords Google analytics Google merchant center Google shopping Google Tag Manager PPC Sem Youtube