Index finger pointing up icon

From: Poland

Location: Jarosław, PL

On Useme since 4 October 2021

Business bag icon

Deals 27

SUCCESSFUL: 26

DISPUTED: 1

FAILED: 0

Chat icon

Opinions 1

POSITIVE: 1

NEUTRAL: 0

NEGATIVE: 0

Portfolio

Filebit.pl

Utrzymanie oraz rozwój dekadowego serwisu filebit.pl. Oprócz tego jestem odpowiedzialny za przygotowanie całkowicie nowego systemu dla serwisu.

Portfolio item AMechanik.pl

Aplikacja dla warsztatów samochodowych, ułatwiająca zarządzanie warsztatem zarówno właścicielom jak i pracownikom. System zleceń, szablonów kosztów, rozdzielania prac i ich koordynowania. Historia napraw pojazdu, zleceń klienta itd.

Utrzymanie i rozwój serwisu prembox.com

Utrzymanie i rozwój serwisu prembox.com czyli serwisu który powstał ponad dekadę temu.

Portfolio item Windykacja-Online.pl

Stworzenie aplikacji webowej mającej na celu udostępnienie klientom w sposób jasny, klarowny i tani na odzyskanie pieniędzy od dłużników. Po opłaceniu windykacji, automatycznie przydzielana jest do kancelarii działającej na danym terytorium.

OCR

Ma za zadanie konwertować fakturę PDF do JSON, tj. gdy na fakturze podany jest jej numer, taka informacja w JSONie ma format: {id: "01/02/2020", buyer: {}...}. Zadanie było potrzebne dla serwisu faktury.pl

Utrzymanie i rozwój tb7.pl

Utrzymanie i rozwój serwisu tb7.pl czyli serwisu który powstał ponad dekadę temu.

Opinions

no avatar
9OL
on 2021-12-16
Wystawiona opinia
Brak dostarczenia umowy.

Completed offers 1

  • Zlecę budowę prostej strony. Najchętniej na wordpressie, która będzie odbierać smsy przez telefon i przekazywać je do strony www. Strona ma za zadanie robić weryfikację sms. Istotnym zadaniem jest możliwość dołączenia następnych telefonów opartych na androidzie z nowymi numerami.