Cover photo
Index finger pointing up icon

From: Poland

Location: Toruń, PL

On Useme since 16 November 2022

Business bag icon

Deals 2

SUCCESSFUL: 2

DISPUTED: 0

FAILED: 0

Chat icon

Opinions 1

POSITIVE: 1

NEUTRAL: 0

NEGATIVE: 0

About me

Jestem freelancerem zajmującym się projektowaniem stron internetowych i oferującym usługi z zakresu marketingu internetowego dla małych i średnich firm. Moją zaletą jest elastyczność, dzięki której mogę dopasować swoje usługi do indywidualnych potrzeb klientów i tworzyć skuteczne strategie marketingowe.

Pomagam w ustawieniu wizytówki Google Moja Firma, zakładaniu kont firmowych na Facebooku i LinkedIn oraz publikowaniu treści w mediach społecznościowych. Tworzę atrakcyjne projekty graficzne i interesujące teksty na strony internetowe, aby pomóc klientom w pełni wykorzystać potencjał i zwiększyć ich widoczność w internecie.

Moją przewagą nad agencjami marketingowymi jest gotowość do podjęcia najtrudniejszych wyzwań i szybka reakcja na potrzeby klientów. Zachęcam do skorzystania z moich usług. Razem stworzymy stronę, która spełni wszystkie Państwa oczekiwania i pomoże w promocji biznesu w sieci.

CV / Résumé

Feb 2023 - Feb 2023

SEO Certification

HubSpot Academy

Dec 2022 - Dec 2022

Projektowanie grafiki użytkowej z elementami...

Wyższa Szkoła Gospodarki w Bydgoszczy

Nov 2022 - Nov 2022

Marketing internetowy - kurs zaawansowany

Akademia PARP

Sep 2022 - Sep 2022

Complete Wordpress Website Developer Course

Udemy

May 2022 - May 2022

Introduction to User Experience Design

Coursera

Portfolio

Portfolio item Little Needle

Firma Little Needle to profesjonalny partner w dziedzinie szycia, oferujący wysoką jakość usług i elastyczność dostosowania do potrzeb klienta.

Portfolio item KuJezioru

KuJezioru to idealne miejsce dla osób szukających spokoju, kontaktu z naturą oraz wysokiego standardu wypoczynku, co potwierdzają pozytywne opinie zadowolonych gości.

Portfolio item Domy w Lesie

W Lesie to nowoczesne i ekologiczne mini domy w lesie, zapewniające komfortowy pobyt w bliskości z naturą, wyposażone w Wi-Fi, TV, klimatyzację i banię do kąpieli na tarasie, zlokalizowane w pobliżu licznych atrakcji oraz oferujące lokalne produkty.

Portfolio item interMASZ

interMASZ to firma z ponad 33-letnim doświadczeniem na rynku, która jest autoryzowanym dystrybutorem nowych maszyn CNC, oferując kompleksowe rozwiązania dla branż produkcyjnych, w tym dla okien i drzwi, schodów, mebli oraz kompozytów i aluminium.

Portfolio item CNC Software Polska

CNC Software Polska Sp. z o.o. oferuje kompleksowe rozwiązania informatyczne, w tym programy CAD/CAM, postprocesory i sterowniki, umożliwiające optymalizację procesów produkcji oraz zwiększenie wydajności maszyn CNC, wykorzystywane w wielu branżach.

Portfolio item
Pack Service

Pack Service to agencja reklamowa oferująca projektowanie i produkcję materiałów reklamowych takich jak reklama zewnętrzna, drukowane materiały promocyjne oraz upominki reklamowe, zapewniająca szybką dostawę i indywidualne podejście do klienta.

Portfolio item PU-Kostek

Firma KOSTEK oferuje wysokiej jakości produkty z poliuretanu, w tym wałki spiralne i gwiazdy, idealnie dopasowane do wymagań klientów w branży rolniczej.

Portfolio item
Agroturystyka Brzoza

Agroturystyka Brzoza to idealne miejsce dla turystów poszukujących ciszy i spokoju, oferujące noclegi w pięknej, zielonej okolicy, w pobliżu Torunia oraz liczne atrakcje dla dzieci i dorosłych.

Portfolio item Moje Ogrody

Projektantka ogrodów oferująca usługi wysokiej jakości, tworząca indywidualne projekty dopasowane do oczekiwań klienta, uwzględniające analizę terenu oraz metamorfozę ogrodu istniejącego.

Portfolio item Artus

Firma Artus oferuje szeroką gamę produktów do naprawy ogumienia, w tym pastę EcoWax, farby EcoBlack oraz materiały wulkanizacyjne Xtra Seal, ciesząc się zadowoleniem klientów na całym świecie od 25 lat.

Opinions

no avatar
Tomek1180
on 2023-09-06
Wystawiona opinia
Polecam tego freelancera, jestem bardzo zadowolony z projektu, który dla mnie wykonał oraz porad jakie otrzymałem odnośnie wdrożenia nowej strony internetowej. Zdecydowanie polecam każdemu, kto potrzebuje wykonać nową stronę internetową połączoną ze sklepem online.